Anahtar Pil Değişimi

Mobydick

Üye
İsim
Türker Yanık
Ekranda kontak anahtarı için zayıf pil uyarısı verdi. Doğrudan götürüp anahtarcıda değiştirsem sizce sıkıntı olur mu? Kodlama vb bir ilave işlem gerekir mi? Bunun için servisle uğraşmak istemiyorum. 10 liralık pile 70 lira çekerler kafadan.

Pil markası fark etmez o tip pillerin hepsi lityum zaten 2025 takıp geçicen

Upvote 0

Duracall 8 ayda her gun kullanmadigim arabada bitti

Varta 2025 bulamadim yakinlarda

Duracell aldim yeni pil hic calistirmadi kumandayi aldigim yerle isimi gorsun diye Gp ile degistirdim

Varta denk gelince alacagim

Upvote 0
Duracall 8 ayda her gun kullanmadigim arabada bitti

Varta 2025 bulamadim yakinlarda

Duracell aldim yeni pil hic calistirmadi kumandayi aldigim yerle isimi gorsun diye Gp ile degistirdim

Varta 2025 teknosa ve bauhaus’ta görüyorum.,

Üretim tarihi eski olmasın yeter..

Upvote 0
Varta 2025 teknosa ve bauhaus’ta görüyorum.,
Üretim tarihi eski olmasın yeter..
Profilo avm teknosa

Profilo avm 3m migros

Koctas

Hepsine baktim cr2032 vardi varta

Ben inat ettim bulamadim mahalle elektrikcisinden geçici olarak aldim

Upvote 0
Üstadlar; 10 gündür aynı uyarıyı alıyordum bugün değiştireyim dedim pili, maalesef pili değiştirdim fakat arabayı açıp kapatmıyor. Eski usül anahtarla açıp kapattım :)  Adaptasyon falan gibi birşeyler var mı bununla ilgili? Yani herkes tak çalıştır olduğunu söylemiş ama benim anahtarda öyle olmadı.

Upvote 0
Üstadlar; 10 gündür aynı uyarıyı alıyordum bugün değiştireyim dedim pili, maalesef pili değiştirdim fakat arabayı açıp kapatmıyor. Eski usül anahtarla açıp kapattım :)  Adaptasyon falan gibi birşeyler var mı bununla ilgili? Yani herkes tak çalıştır olduğunu söylemiş ama benim anahtarda öyle olmadı.
Eski pilini geriye takınca da mı olmadı? 

Upvote 0

Geri
Üst Alt