2016 GOLF VII Highline 150PS DSG-Panaromic Cam Tavan & ErgoActive & U-Led

MSE dedi:
arka koltuklar nasl oluyor hocam ?
valla arkası da aynı çok da güzel. hatta ben arkaya geçip oturuyorum bazen öylesine :D
Murat hocam arka koltukta otururken şöyle cam tavandan bakıp gökyüzünü izleyemiyorsunuz değil mi [emoji16]

4a1ca76807a6419c093fd3c691165919.jpg

Gerçi benim de kışın içimi ısıtan koltuk ısıtmalarım yok. Muhteşem bişeymiş o. Geçenlerde Seat Leon'a kodlama yapıyordum. Arabayı çalıştırdık sonra birden bir sıcaklık hissettim [emoji16] Arkadaşın araçta koltuk ısıtma varmış. Aman Allahım bu nasıl güzel bişeydir dedim. Mutlaka alınmalı soğuk memleketlerde [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk
yok hocam oturuyorum öyle sadece :D ama cam tavan içimde kalan bi olgu olmadığı için sıkıntı yok  ;)

maniax dedi:
arka koltuklar nasl oluyor hocam ?
valla arkası da aynı çok da güzel. hatta ben arkaya geçip oturuyorum bazen öylesine :D
Murat hocam arka koltukta otururken şöyle cam tavandan bakıp gökyüzünü izleyemiyorsunuz değil mi [emoji16]

4a1ca76807a6419c093fd3c691165919.jpg

Gerçi benim de kışın içimi ısıtan koltuk ısıtmalarım yok. Muhteşem bişeymiş o. Geçenlerde Seat Leon'a kodlama yapıyordum. Arabayı çalıştırdık sonra birden bir sıcaklık hissettim [emoji16] Arkadaşın araçta koltuk ısıtma varmış. Aman Allahım bu nasıl güzel bişeydir dedim. Mutlaka alınmalı soğuk memleketlerde [emoji4]

yok hocam oturuyorum öyle sadece :D ama cam tavan içimde kalan bi olgu olmadığı için sıkıntı yok  ;)
Hocam çok şükür bende memnunum. Size öylesine takılayım dedim :) U led ve ergo benim içimde değil de aklımda kaldı :) Bir sonraki araçta olur inşallah.

@MSE

sizin mentionlar gelmiyo bana ilginç şekilde. yukarıda uyarı oluşmuyo. bazen ama.

maniax dedi:
@MSE

sizin mentionlar gelmiyo bana ilginç şekilde. yukarıda uyarı oluşmuyo. bazen ama.
Çoğu Zaman bana da gelmiyor hocam. Baştan aşağı okuyorum bende :)

Merhaba arkadaslar. Aracimin siparisinin gecilip gecilmedigini nasil anlarim. Satan arakadasin bana kod vermesi mi gerekli. Kod verirse bu kodla aracin nerede oldugunu ogrenebilir miyiz?

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Birde araci satin aldigimizda bu vag kodlari olayina girmek istiyorum. Cok guzel ozellikler mevcut okudugum kadariyla. Bunlar aracimin garantisini etkiler mi? Etkilemezse bu kabloyu vs gerekli ekipmanlari nereden kac tl ye temin edebilirim.

guangzhouwuyang dedi:
Birde araci satin aldigimizda bu vag kodlari olayina girmek istiyorum. Cok guzel ozellikler mevcut okudugum kadariyla. Bunlar aracimin garantisini etkiler mi? Etkilemezse bu kabloyu vs gerekli ekipmanlari nereden kac tl ye temin edebilirim.

Hocam bizim forumda paylaşılan vag.com işlemlerinin araca bir zararı yoktur. Ancak bazı servisler kıllık yapabiliyor.

Benim araba şuan ambulans gibi 8D

Cumartesi günü servisteydim. Sol kapı üstündeki ambiyans ledim yanmıyor bu sebeple gittim. Herhangi bir sorun yaşamadım. Garantiden değiştirilecek dediler. Daha önceki gidişlerimde de açıktı kodlamalar.

Ben aracı ikinci el aldım. Ben aldığımda kadran selamlama açıktı. Sahibine sordum serviste açtılar dedi. Bu işten anlayan biriyle muhatap olursanız muhtemelen sorun yaşamazsınız. İçiniz rahat etmez ise servise giderken dikkat çeken şeyleri kapatırsınız.

guangzhouwuyang dedi:
Merhaba arkadaslar. Aracimin siparisinin gecilip gecilmedigini nasil anlarim. Satan arakadasin bana kod vermesi mi gerekli. Kod verirse bu kodla aracin nerede oldugunu ogrenebilir miyiz?

Hocam size kod verecek ondan sonra aracı takip edebilirsiniz ;)

golf konfigüratörden araç oluşturdum fiyatı 99k tutuyor. acaba benim alacağım tarihte güzel bir kampanya olur mu ki ? inş olur.

bildiğim kadarıyla şu anda dost drive var. %6'lık bir indirim.

jajaja dedi:
golf konfigüratörden araç oluşturdum fiyatı 99k tutuyor. acaba benim alacağım tarihte güzel bir kampanya olur mu ki ? inş olur.

bildiğim kadarıyla şu anda dost drive var. %6'lık bir indirim.
Bayiler de genellikle ekstra %2 indirim daha yapıyor hocam.

@jajaja

Hocam pek bir zam olmaz. Konfigratorde 99 ise şu an, zamanı gelince 95 civarına alırsın diyorum ben.

95 çok hocam, 90a falan bırakılır mı ?

Valla dost drive indirimi oldugunu dusunsek %6 + %1 bayi indirimi yapilsa. 92 civari bsy yapar diye tahmin yurutuyorum.

Siparis numarami aldim ben. Siparis ureticiye iletildi olarak gozukuyor. Valla ne yalan soleyim hic heyecan yok bende. Acelemde yok zaten.☺

Geri
Üst Alt