2016 GOLF VII Highline 150PS DSG-Panaromic Cam Tavan & ErgoActive & U-Led

bugun itibariyle siparis uretime planlandi olarak gozukuyor.

tahmini mi yazayım:

1 Ocak 2016 tarihinde üretime başlanır,,

10 Ocak 2016'da üretim biter,

15-20 Ocak arası gemiye gönderilir.

Şubat 15-20 arası bende olur diye düşünüyorum,

Tarih aralıklarını biraz fazla tutmuş olabilirim.  :( '

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güle güle kullanın şimdiden bende az daha 3300 tl diye u ledden vazgececektim ki sağolsun Murat abi imdada yetişmişti satış temsilcileri bilmediğinden değil ancak uğraşmak istemediğinden olsa gerek bu ve buna benzer ikilemlerle sıkıntı yaşatabiliyorlar mesala ergoactive koltuğu sipariş geçtiğimde bilmiyordum sonra değiştirmek istedim ama satış danışmanı çok beklersin zam gelir araca diuerek beni vazgeçirmişti herşey bir tecrübe oluyor en basitinden hangi donanım olursa olsun sonradan takılınca asla orjinali gibi olmuyor.

hayırlı olsun aracınız siparişi geçmişsiniz sanırım aslında anahtarsız çalıştırmada fena olmazdı hocam  :)

@ibrahim043 teşekkürler iyi dilekleriniz için. anahtarsız çalıştırmayı bende çok istiyordum ama unuttum, bu saatten sonrada söylemek olmaz heralde.

jajaja dedi:
bugun itibariyle siparis uretime planlandi olarak gozukuyor.

tahmini mi yazayım:

1 Ocak 2016 tarihinde üretime başlanır,,

10 Ocak 2016'da üretim biter,

15-20 Ocak arası gemiye gönderilir.

Şubat 15-20 arası bende olur diye düşünüyorum,

Tarih aralıklarını biraz fazla tutmuş olabilirim.  :( '
bir önceki mesajımda alıntıladığım gibi tahminlerimi yazmıştım ancak tutmamış.

araç halen üretime planlandı olarak gözüküyor. beklemedeyiz, mart sonu falan ancak kavuşuruz bu gidişle.

bende bir tahminde bulunayım o zaman;

03.12.15 planlandı

15.01.16 üretim aşaması

20.01.16 limana sevk

01.02.16 sevkiyat

10.02.16 satıcı ile iletişime geçin

diye düşündüm :)

@bravo32 inşallah dediginiz gibi olur. çok mutlu olurum. saygilar..

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
@silvershadow

dediklerinize aynen katılıyorum.

GOLF VII Highline 150PS DSG-Panaromic Cam Tavan & ErgoActive Koltuk + U Led olarak güncelledim dün siparişimi.

Sanırım 2016 model olarak gelicek araç, umarım fiyat arttırmazlar.

Şu başlıkta son güncel gelişmeleri paylaşmıştım ve sizinde dediğiniz gibi 1610 TL civarına geldi u led farlar.

http://www.golftutkusu.com/teknik-ozellikler-ve-detayli-aciklamalari/golf-7'de-kac-cesit-bi-xenon-far-var/msg23660/?topicseen#msg23660

Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
ne güzel olmuş. hocalarımın yardım ve yönlendirmeleri de mükemmel gerçekten. bir an dahi bırakmamışlar sizi ve çok şahane bir araç oluşturdunuz.
@Orhan Hoca 'm forumda yapılan paylaşımlar, verilen bilgiler benim için çok faydalı oldu. Herkesin emeklerine sağlık, ne kadar teşekkür etsem bu güzel insanlara az gelir.

Buradaki samimi ve yardımsever ortam olmasaydı belki halen araç arıyor olacaktım.

umarım araç da dediğiniz gibi güzel olmuştur, sonuçta her zaman araç al/sat işi yapan araç işlerinden o kadar çok anlayan birisi değilimdir. umarım yüzümüz güler.

herkese sevgiler+saygılar

müsadenizle başlığın ismini değiştirdim, her ne kadar benim için değişiklik olmasada aracın model yılı değişti.

bugun st ile görüştüm.  siparisi ocak 4.hafta da uretime girer diye bilgi verdi. gelişme olurda tekrar haber vereceğim. 28 kasımda siparişini veren arkadaşın aracı uretimdeyken benimki girmemiş.  neyse geç olsun temiz olsun inşallah. Bu aralar kasko falan araştırıyorum.  Axa iyi gbi sanki biraz pahali ama. kullananlar önerdi.

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar birçoğunuzun bildiği üzere aracım üretim aşamasına geçti ve de beklemeye devam ediyorum. Sizce bu aşamadayken ST'yi arayıp fiyat teklifi almalı mıyım vakit kaybetmeden yoksa beklemeli miyim ? Çünkü bekledikçe zam gelebilir endişesi içerisindeyim.

@Orhan Hoca teşekkürler. Dediğiniz konuyu inceliyorum.

@Orhan Hoca

@silvershadow

@maniax

hocam şimdi benim bu açtığım başlıktaki donanımlar cepte. Highline'da neler geliyordu bana standart olarak bunları listesini kontrol edeceğim bir yer var mıdır ?

@silvershadow hocam teşekkürler. verdiğiniz linkten kıyaslama yaptım. Sorularımın cevabını buldum. İyi ki highline seçimi yaptırmışsınız bana. Emeği geçen herkese birkez daha teşekkür ederim.

Az kaldı az.. Vın vın gezmeye ;)

Geri
Üst Alt