R Line Direksiyon Simidi Retrofit

Çerçeve metalik genelde pianoblack olanı da var değil mi? Orjinali üzerinde ki piyanoblack 

Hayırlı olsun güzel duruyor. Ben biraz daha bekleyip Golf 8 direksiyonu takacam 😅

Konusunu açayım hatta Golf 8 direksiyonu 7 ye olur mu diye 😆

Aracımda ACC var ACC li bir boş simit ve kapak lazım acaba en karlı nasıl temin ederim diye düşünüyorum :) Kodlama gerekiyormu acaba birde o aklımda.
Bu tarz şeylerde fiyatlar çok fazla değişmiyor hocam. Kesenin ağzını açmak gerekiyor.

Direksiyon https://tr.aliexpress.com/item/32961075626.html

Kapak https://tr.aliexpress.com/item/33033881353.html

Bu arada ülkemizde de bu fiyatlara satanlar vardır sanırım. Pazar araştırmasını iyi yapıp ona göre almak en iyi seçim olacaktır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender benim aracımda direksiyon ısıtma var bende r line direksiyon almak istiyorum.  Ama direksiyon ısıtma çalısır mı ?

Gerçekten golflerde arteonlarda olması gereken bi direksiyon :) hakediyor araça bambaşka bi hava katıyor hayırlı olsun

Merhaba Dostlar;

Aracıma eklemek istediğim ve bu aşamada çokça arayıp bulmaya çalıştığım günleri geride bırakarak  Orjinal R Line direksiyonumuzu  Aracıma Taktık :)  

Orjinal Ürünü Yurtdışından Getirttik  Ortalama Fiyat Gümrük vergisine göre değişsede  Türkiye piyasasından yinede uyguna getirtilebiliyor. Servisten almak istense çok fahiş fiyatlar isteniyor. 2 .el alınmak istense Direksiyonda parlama çizik vs olması kaçınılmaz olabiliyor.

Fiyatını sonuna kadar hak ettiğini düşündüğüm bir uygulama olduğunu ifade etmek isterim 

herkese Keyifli Forumlar Dilerim.
@Ender Hocam hayırlı olsun, çok güzel olmuş. R line direksiyonun arabaya çok farklı bir hava kattığı konusunda bütün forum hemfikiriz sanırım. :)

Hangi alışveriş platformu üzerinden aldınız ve gelmesi ne kadar sürdü acaba? Buradaki fiyatına kıyasla yüzde kaç daha ekonomik oluyor yurtdışından alınca?

Ender Hocam kazasız belasız sürüşleriniz olsun gerçekten çok güzel görünüyor..

Teklifim halen daha geçerli :D  

Geri
Üst Alt