R Line Direksiyon Simidi Retrofit

@Ender Hayırlı olsun hocam, kısa bir süre bende direksiyon değişikliği yapmıştım ve hemen ardından kılıf diktirdim tavsiye derim. Yoksa yıkama sırasında vs çizilebiliyor :D  

Merak eden arkadaşlar için eğer avrupaya giden gelen tanıdık veya kendileri varsa ebay sitesi üzerinden ikinci el olarak temiz direksiyon kovalayabilirler, tabii ki biraz şans işi.

Ben biraz şans ve biraz pazarlıkla tertemiz direksiyonu çok uyguna aldım. Dikkat edilmesi gereken şey CNL tuşudur ve CNL tuşu cidden az :D  

direksiyon.jpeg

Herkese Çok Teşekkür Ederim
Birkaç sorunuza da burdan cevap verecek olursam;
*Direksiyon isitma olan hakkında pek bilgim yok Hocam
*Koray Hocam Yeni Aracın sana hayırlı Olsun. Aracımı şuan satmayı düşünmediğim için Sana kısmet olmadı diyelim. [emoji120]
*Fiyat konusunda sorular olmuş ona da söyle diyelim direksiyon airbag hariç 2450 tl ye maloldu
Airbag ve tuş takimi ayrı alınırsa ortalama 3500 tl civarına gelir.
* Direksiyon Kılıfı pek sevmedigim bir uygulama onun yerine düzenli ve dikkatli kullanmayı tercih ediyorum
Sonuçta korumak için değil Kullanmak için satın aldım

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender ama oldumu şimdi sanat eseri telefonları naylon kılıflar ile taşımak nasıl olması gerekense bu direksiyona bir kılıf yaptırıp birde bu yetmez deyip onun üzerine kılıf yaptirmak lazım🤣🤣

Merak ettiğim bir konu var direksiyon ü değiştirdik diyelim ben eski direksiyonda hız sabitleme yok direksiyon değiştiğinde kodlama mı gerekiyor bide bunların maliyeti ne Çıkar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=208]Ender[/mention] ama oldumu şimdi sanat eseri telefonları naylon kılıflar ile taşımak nasıl olması gerekense bu direksiyona bir kılıf yaptırıp birde bu yetmez deyip onun üzerine kılıf yaptirmak lazım[emoji1787][emoji1787]
Hocam el değmiyorum zaten şu sıralar PLA 3.0 Park olunca

Belki Acc de yaparız ilerde o zaman hiç gerek kalmaz direksiyon tutmaya

Teşekkür ederim güzel yorumunuza da.

Merak ettiğim bir konu var direksiyon ü değiştirdik diyelim ben eski direksiyonda hız sabitleme yok direksiyon değiştiğinde kodlama mı gerekiyor bide bunların maliyeti ne Çıkar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sadece Kodlama yetme hocam donanımsal eklemeler gerekecektir.

@Ender merhaba,CNL veya ACC tuşlu olması diğer fonksiyonlar için bir fark yaratmıyor değil mi?Yani cruise control faal olarak aracınızda çalışıyor.Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Tyrell ACC yoksa aracınızda, ACC tuşlu takımı kullanamazsınız diye biliyorum ben, Bende de var ACC tuşlu takım, CNL'li olanı almam gerekiyor. Standart CC kullanılamıyor ACC tuş takımı ile bildiğim kadarı ile.

@Aliiii ben de o sebeple merak ettim,T-ROC’ta CC yok,ACC düğmeli alıp CC kullanamazsam sıkıntılı...

@Tyrell Deneyimleyenler yazacaktır ama bildiğim kullanamazsınız. CNL butonlu aramalısınız.

@Aliiii teşekkür ederim,öyle bakacağım.Sizde de CC çalışmıyor değil mi?

Geri
Üst Alt