Jump to content

Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

Recommended Posts

Arkadaşlar selamlar,

instagram üzerinden takip ettiğim İstanbul Küçükçekmece De bulunan Meet Garage carplay ve sürüş mod uygulamalarını kendi geliştirdikleri yöntem ile  uygun fiyat ile aktif ediyor. 
CarPlay 750 tl

sürüş mod 650 tl

ben CarPlay için yarına randevu aldım. 

iletişim kurmak isteyen arkadaşlar için 0538 367 65 64 Erkan Bey

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 140
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Doğuş un halen 1350 lirada ısrar ettiğini tahmin ediyorum carplay için! Ki öyle Serbest piyasa 750 ye açıyor ne güzel !  Ama ben gurur yaptım !  Doğuşun  bu özelliği 2031 yılında  tamam

Selamlar  geç cevap verdiğim için kusura bakmayın ancak geldim.  sistem başarılı şekilde tanımlandı. Birkaç deneme süreci oldu. Yapan arkadaşlarda alışma sürecinde olduğu için biraz yavaş ilerl

Neymiş bu carplayin aktive ücretleri gerçekten...  Çinli 6,5" carplay aktif sıfır teybi 500tl ye ta dünyanın bir ucundan kargo vs. dahil gönderiyor, VW sadece bi yazılıma, aktivasyona olmadık rak

Konudaki görseller

Bir saat önce, Alpyaman yazdı:

Arkadaşlar selamlar,

instagram üzerinden takip ettiğim İstanbul Küçükçekmece De bulunan Meet Garage carplay ve sürüş mod uygulamalarını kendi geliştirdikleri yöntem ile  uygun fiyat ile aktif ediyor. 
CarPlay 650 tl

sürüş mod 750 tl

ben CarPlay için yarına randevu aldım. 

iletişim kurmak isteyen arkadaşlar için 0538 367 65 64 Erkan Bey

Sizler yaptırıp tecrübe ettiniz mi Hocam? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Alpyaman yazdı:

Yarın akşam ender hocam randevu aldım

tecrübe ve memnuniyetinizi paylaşmanızı bekliyor şimdiden hayırlı olsun diyorum :like:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

Yöntem nedir, nasıldır? Bunları tam olarak bilmeden forumumuzda konu açmak arkadaşları yanlış yönlendirebilir hocam. Ayrıca garanti veriyorlar mı, ilk bakımda siliniyor mu, ekstra cihazla mı yapıyorlar? Bunları da bilmek lazım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Yöntem nedir, nasıldır? Bunları tam olarak bilmeden forumumuzda konu açmak arkadaşları yanlış yönlendirebilir hocam. Ayrıca garanti veriyorlar mı, ilk bakımda siliniyor mu, ekstra cihazla mı yapıyorlar? Bunları da bilmek lazım.

İletişim bilgilerini yazdım yaptırmak isteyen arasın sorsun diye. Konuyu kapatabilirsiniz istersen sorun değil. Yöntemini söylemiyor tabiki de.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
2 dakika önce, Alpyaman yazdı:

İletişim bilgilerini yazdım yaptırmak isteyen arasın sorsun diye. Konuyu kapatabilirsiniz istersen sorun değil. Yöntemini söylemiyor tabiki de.

İşin garantisi veriliyor mu yani önemli olan o :) Neyse yarın bir bakın hocam, ona göre revizyon yaparız. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Doğuş un halen 1350 lirada ısrar ettiğini tahmin ediyorum carplay için! Ki öyle

Serbest piyasa 750 ye açıyor ne güzel ! 

Ama ben gurur yaptım ! 

Doğuşun  bu özelliği 2031 yılında  tamam artık şu beş para etmez özelliği ramazan ayında hayrına beleş açıyoruz diyecekleri günü bekliyorum ! 

Millet telefonunu kombiye bağlıyor işyerinden evi ısıtıyor. Soğutuyor! Eve gelene kadar...

Telefonundan evdeki çocuğunu izliyor !

Sene 2020 de Golfün teybine telefon bağlamak bu kadar mı Rant içerir?

Ayıp yani ! 

Vw de paralı Wc anlayışı var ....çıkışta kolonya peçete ikramı yapan WC ler vardır ya.....

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neymiş bu carplayin aktive ücretleri gerçekten... 

Çinli 6,5" carplay aktif sıfır teybi 500tl ye ta dünyanın bir ucundan kargo vs. dahil gönderiyor, VW sadece bi yazılıma, aktivasyona olmadık rakamlar istiyor...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Car play için yanlış olmasın ama 2200 -2400 tl arası fiyat istiyor servis. Adamlar silinirse açarız tekrar demiş. Zaten cihazın içinde olan bi özellik. Sadece iki satır kodla çalışır hale geliyor. Bence denenebilir. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şehir dışı için biraz sıkıntı bence bu işi kendimiz yapabilsek keşke VagCom ile ah vw 😂 AliExpress de bile Mercedes için hazır modüller var kendisi aktif ediyor🤓

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostlar bizim 2015 model golf 7 composition media 6.5' mute tuşlu donanım için bi gelişme yok dimi ?  kaldık bunlarla ya.. bi telefondan bt ses alıp görüşme yapabiliyoruz. başka bişi yok. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@İlker34 Silinirse tekrar açarıza ben olsam güvenmem. Yarın ne olacağı belli değil? Ayrıca bu şekilde crackli olmuş olur normal lisans ile açılmıyordur. Lisansli açtırın kafanız rahat olsun. Bence kesinlikle olması gereken bir özellik.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Alpyaman sizden aracınızın yedek anahtarını da yanında getirmenizi istediler mi?Büyük ihtimal box dediğimiz bir kutu bağlayacaklar araca anahtarları kandırıp 750 TL servisteki rakama göre uygun tabi ama yurt dışı internet sitelerine lisans için bakabilirsiniz ebay vs gibi belki servisten daha uyguna çözersiniz.Vw’nin aldığı tedbirlerle bu aralar lisanssız işlemler yapmak bayağ zorluyor birde zaman ve stres yönünden sıkıntı oluyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, driver_can yazdı:

@Alpyaman sizden aracınızın yedek anahtarını da yanında getirmenizi istediler mi?Büyük ihtimal box dediğimiz bir kutu bağlayacaklar araca anahtarları kandırıp 750 TL servisteki rakama göre uygun tabi ama yurt dışı internet sitelerine lisans için bakabilirsiniz ebay vs gibi belki servisten daha uyguna çözersiniz.Vw’nin aldığı tedbirlerle bu aralar lisanssız işlemler yapmak bayağ zorluyor birde zaman ve stres yönünden sıkıntı oluyor.

Yok hocam yedek anahtar istemediler. Son iki hafta içersinde instagram da devamlı story paylaştı carplay Li araçlar bizimle irtibat kursun diye deneme yaptıklarını belirttiler. Dünde carplay,sürüş mod ve yanlış hatırlamıyorsam şerit takip lisanlamasına başladıklarını belirttiler. Klonlama yapıyor olabilirler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Alpyaman sorunsuz sıkıntısız halledersiniz umarım.Yaşadığım sorunlar nedeniyle hem sürüş modunu hemde app connect’i lisans satın alıp açtırdım.Bundan sonra uçma gitme ihtimali yok aracın donanımında şase sorgulaması yapıldığında servis dahil gözüküyor.Saçma sapan bir anda lisanssız açıldığında gidebiliyor yada başka bi donanımı etkileyebiliyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...