Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

Ender elektronik ile meetgarage arasında neredeyse 2 katı fark var.. Ben hem app hemde sürüş profil modunu uyaptırmak istiyorum.sİzce hangisini tercih etmeliyim.ender app nin lisanslı olduğunu söylüyor. Birde geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Fiyatlar ikisinde de hemen hemen aynı.yanlız enderdekinde tekerlek açıları ekranda sabit görülürken mert deki hareketliymiş. Bu nasıl olur. Orjinali nasıl bilgisi olan var mı. Teşekkür ederim... 

@ronin ben meet garage da sürüş modlarını açtırdım.. 3 ay falan olmuştur şuana kadar birşey olmadı ama aracım servise bakıma falan gitmedi henüz eğer servise giderde bi güncelleme ile kaybolursa sürüş profili adamlar geri açmak için garanti veriyor.. 

Ender elektronik ile meetgarage arasında neredeyse 2 katı fark var.. Ben hem app hemde sürüş profil modunu uyaptırmak istiyorum.sİzce hangisini tercih etmeliyim.ender app nin lisanslı olduğunu söylüyor. Birde geri görüş kamerası taktırmak istiyorum. Fiyatlar ikisinde de hemen hemen aynı.yanlız enderdekinde tekerlek açıları ekranda sabit görülürken mert deki hareketliymiş. Bu nasıl olur. Orjinali nasıl bilgisi olan var mı. Teşekkür ederim... 
Sabit olan orjinal fabrika çıkış golf kamera hareketli passat fabrika çıkış kamera yanlış bilmiyorsam. Forumda birçok kişi de benim gibi hareketli kullanıyor. Aralarında 300-400 fark var.

istanbulda yaşıyorsanız forumdan @zulalyol abi yardımcı olu ürün ve montaj açısından 

@Alpyaman hocam carplayda sorun yaşıyor musun, var mı olumsuz bir durum? Servise gittiniz mi hiç?

@Alpyaman hocam carplayda sorun yaşıyor musun, var mı olumsuz bir durum? Servise gittiniz mi hiç?
Aynı konuda belirtmiştim yanlış hatırlamıyorsam; koşa süre sonra legal kodlama ile aktivite ettirttim. İçime sinmedi bir sorun yaşadığımdan dolayı değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Alpyaman bende aktive ettikten sonra kapanma vs sorun oldumu dedim hocam. Neden içinize sinmedi?

Geri
Üst Alt