DOD Fiyatlari

Yeni Arabalar-Yeni fiyatlar-Kapis kapis satiliyor

Ekran Resmi 2020-01-08 20.51.40.png

Ekran Resmi 2020-01-08 20.51.53.png

Ekran Resmi 2020-01-08 20.51.27.png

@typhoons 201 bin TL 1.5 tsi highline cam tavan+kış paketi+CarPlay+kamera olarak fiyat aldım vw bayisinden.

210 bin rakamına bu aracı satabileceklerini düşünmeleri satma ihtimallerinden daha enteresan.

@typhoons 201 bin TL 1.5 tsi highline cam tavan+kış paketi+CarPlay+kamera olarak fiyat aldım vw bayisinden.

210 bin rakamına bu aracı satabileceklerini düşünmeleri satma ihtimallerinden daha enteresan.
Tamamen piyasayı yükseltmek allak bullak etmek için yapılan fiyatlamalar.

2018 midline plus var bende 110-115 arası fiyatlarda highline arasında 95 bin fark ne bileyim inanılmaz.

Gelecek sıfır araçların fiyatlarının makul gözükmesi için 2.ele kendilerince ayar veriyorlar herhalde.

@AhmetCakmak Hocam isin ilginc kismi, bu araclari satiyorlar.

Birde suan sari sitede 1.5tsi enflasyonu var, bu motordan 50'den fazla sifir km satilik arac var, dogus oto bu arabalarin hepsini mi galericilere verdi? Ben gecen sene 1.0tsi alirken 1.5'e baktigimda araca yoktu, tutlmadi cok getirmiyoruz demislerdi

@AhmetCakmak Hocam isin ilginc kismi, bu araclari satiyorlar.

Birde suan sari sitede 1.5tsi enflasyonu var, bu motordan 50'den fazla sifir km satilik arac var, dogus oto bu arabalarin hepsini mi galericilere verdi? Ben gecen sene 1.0tsi alirken 1.5'e baktigimda araca yoktu, tutlmadi cok getirmiyoruz demislerdi
Ben doğuşun galericiler ile parelel çalıştığını düşünüyorum.. 

Kasım ayında makyajsız tdı dsg comfortları 170-180e verdiler. Şuan ikinci eli 230.000. Çoğu araçta fiyatlar böyle.

Kur son 4-5 aydır çok oynak değil, böyle bi fiyat politikası olamaz. Kur yüksek desen yeni giren makyajlı passatları ne fiyatlara verdiler gördük.Çok ilginç bir senaryo izliyoruz..

yukarda da dendiği gibi bayideki arabaların fiyatlarını makul göstermek için piyasayı yükseltiyolar....

Bu paralara bu arabaları opsiyonlamak... Üstelik son 24 saatte eklenen ilanlar içerisinde sadece. Ya ben çok cimriyim ya da 130 bin lira gibi rakamlar artık para değil. :)  

image.png

Geri
Üst Alt