DOD Fiyatlari

Sürünsün hepsi kan emici. Acımıyorum. Devlet vatandaş ev araba alsın diye indirim yapıyor bizim köylü kurnazları hemen zam yapıyor. Demekki kimse işsiz güçsüz değil bu kadar kolay zam yapıldığına göre. Bizim genetiğimizde var rant ve kolay para zaten. 3 ay önce 580 bin yazan ev 740 bin yazmış şimdi. Sorsan Allah kitap der müslümanım diye geçinirler.

DOD zam yapti ama arabalarida satti :) Son 5 günde opsiyonlandi hepsi

Ekran Resmi 2020-06-07 14.10.09.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Artik forumda fiyat önerisi vermek zor, piyasaya yetisemiyoruz

Ekran Resmi 2020-06-19 14.54.58.png

Allah kurtarsın derler ya , 

bu saatten sonra  bu piyasayı hiçbir şey  kurtarmaz . 

kurtulmasın zaten 

bu işin sonunda  çok büyük facia var .

al satçı istiyor ki  bir golf  yükselsin yükselsin  450 bin lira etsin . 450 ye alıp 550 ye satayım . (kar marjı 30-40 bin den 100 bine çıksın ???)

bu işin sonu var 

bayi , vatandaş devlet galeri  al satçı  hepsine umarım saplanacak bu hançer .  (saplanmalı zaten)

vatandaşa niye saplansın ? 

vatandaş anca uyanır ? saplansın tabi 

arabası hiç olmayanın Allah yardımcısı olsun,arabası olan aracını satıyor 3-5 üstüne koyup başka araba alabiliyor ama hiç olmayan biri,en azından bir golf alabilmesi için en az 200 bin para çıkarması gerek.

@Nfk Ben artik fiyat konusunda yorum yapmamaya calisicagim, tek bildigim yillik sifir km arac satisi 600 bin üstüne cikmadan satarsaniz pisman olursunuz

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@Nfk Ben artik fiyat konusunda yorum yapmamaya calisicagim, tek bildigim yillik sifir km arac satisi 600 bin üstüne cikmadan satarsaniz pisman olursunuz
Burada fiyat olayı yorumlaması bitmiştir..dogru.

yok böyle bi sektör + HARAM kazanç !!

Aslinda kimse arabasini satmayacak.Millet ev almak için arabasini satiyor Golfu mesela ev aliyor üstüne ekleyim.Sonra yine çalışıyor çalışiyor kredi çekiyor didiniyor bi daha Golf almak için uğraşıyor.Yani aracin piyasasi hiç düşmüyor.Galericiler biliyor ki eninde sonunda muhtaç yuklendikçe yükleniyor.Ben geçen sene Golfumu satip üstüne az ekleyim A3 alabiliyorken şimdi çok eklemek lazim.O yüzden aslında kâr ettiğini sanan çok daha fazla zarar ediyor çünkü senin paranin değeri düşüyor.Elin oğlu 5 sene gecsede arabaya 20 bin euro ya aliyor sifirini...

Bu balon piyasa 2 sene önce patlamalı ve krize girmeliydik aklımızı başımıza alarak düzeltmeye başlamıştık şimdiye kadar ama hala şişiyor şişiyor şişiyor peki ne zaman patlar Allah kerim patlayıncada heryer batık kredi kim ödeyecek o kadar batan krediyi tabi seninn benim vergim kazanan kim olacak devletin batık krediyle yüzdürdüğü firmalar. Hala kredi dağıtarak inşaat sektörünü canlandırmaya çalışıyor, kardeşim adam ölmüş daha neden elektro şok verip elektrik harcıyorsun anlam vermiş değiliz. Bence herkes hazır olsun yakın zamanda iyi kemer sıktıracaklar öyle böyle değil.

Şu sıralar filodan çıkma çok fazla sayıda şirket aracı ilana giriliyor günlük olarak.

image.png

Suraya bir "güncelleme" atalim

Ekran Resmi 2020-09-03 15.38.39.png

@krym bende 2018 de dod tan A3 almıştım. Fiyatı sahibinden göre biraz fazla olmakla beraber güvenilir diye almıştım. Bence dod bilerek yüksek fiyat çekiyor. Çünkü alıcı var. Bazen ucuza da bulabiliyorsunuz. Bayi bayi fark oluyor. 

Geri
Üst Alt