Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

Merhaba arkadaşlar

Benim aracım 2016 model audi a3 maalesef bende bu kod çalışmadı. Rlfs kodlamada bit 0 bit 1 ve bit 3-4 var. Bit 2 yok. Bununla ilgili olabilir. Acaba aynı durumu yaşayıp çalıştırabilen var mı. Tşkler

Merhaba arkadaşlar

Benim aracım 2016 model audi a3 maalesef bende bu kod çalışmadı. Rlfs kodlamada bit 0 bit 1 ve bit 3-4 var. Bit 2 yok. Bununla ilgili olabilir. Acaba aynı durumu yaşayıp çalıştırabilen var mı. Tşkler
Hocam 2. Biti manuel set edebilirsiniz. 8e ayırıyor i byte seçince.

Nasıl yapılıyor üstad hangi menüye girmem gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

Soner hocam çok gecikti sanki bunlar gelsinde takalım artık[emoji846]

@Ender Hocam. Bugün bir araçta bunu kodlarken aklıma geldiniz. Sanırım bir çözüme kavuşamadınız henüz. Benim aklıma gelen tek çözüm sensörü değiştirmek. :)

Halen bir çözümü yok benim bildiğim. sensör için de çok farklı durumlar söz konusu aslında. olan sensörü bulmak lazım sonra denemek. biraz daha bekleyeceğim bakalım.

@EMRAH ATTS hocam geleli bir hafta oldu.Ama multimedya olayı ne durumda bilmiyorum o gelince beraber takarız demiştin 2 kez rahatsız etmek istemediğimden  bekletiyorum :)  

Güncel.... Rain Closing halen Eror [emoji16]

Güncel.... Rain Closing halen Eror
emoji16.png
Sensör değişimi ile mission completed bence Ender Hocam. :)

2017 tiguan için aynı kodlamayı yaptım. kodlamaları kabul etti fakat çalışmadı. sensör RLHS olan seriden. daha önce golf için almış olduğum sensör işe yarar mı. fiziksel olarak aynıdır diye tahmin ediyorum.

2017 tiguan için aynı kodlamayı yaptım. kodlamaları kabul etti fakat çalışmadı. sensör RLHS olan seriden. daha önce golf için almış olduğum sensör işe yarar mı. fiziksel olarak aynıdır diye tahmin ediyorum.
Sensor değişimi işe yarar hocam.

Geri
Üst Alt