Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

2016 model bir araçta kodlanabildiğini görmedim. 2013 model aracıma kodladım sorunsuz çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Neden çalışmadı hocam 2016 modelde. Aynı değil mi araçların konfor beyni? Sorumu mazur görün daha yeni aldım aracı. Ayrıca merak etiğim konu aracı kilitlediğimizde yağmur sensörü hazır konumda  mı bekliyor eğer bu özellik açılırsa ? 

@yusuf değerli hocam teşekkür ederim, gözümden kaçmış anlaşılan. 

Merhaba 2016 model highline paket aracımda bu özelliği açmak istiyorum ama bir soru var aklımda . Acaba diyorum bu özellik akü ömrüne olumsuz etki yapar mı? Sensör sürekli çalışır vaziyette mi bekler özellik aktif olursa ve buda ilerde akünün erken bitmesine sebep olabilir mi? Şimdiden teşekkürler . 
Hocam zaten istemediğinizde multimedia ekranından kapatabiliyorsunuz.

2015 golf için yagmur far sensörü siparişi verdim.anahtar geldi fakat sensör ve kablo gelmedi.Rain closing aracın üretim yılıyla mı gelen sensörlemi ilgili acaba arkadaşlar?

bu özellik benim araçta da olacak mı acaba

2015 golf için yagmur far sensörü siparişi verdim.anahtar geldi fakat sensör ve kablo gelmedi.Rain closing aracın üretim yılıyla mı gelen sensörlemi ilgili acaba arkadaşlar?

bu özellik benim araçta da olacak mı acaba
Sensor ile alakalı hocam. Çinden aldığımız sensörler ile açılmayan görmedim ama.

@yusuf hocam güzelmiş o zaman.Yagmur yagınca cam kapatmak zor mu değil tabi ama böyle ufak ayrıntılar daha da sevdiriyor aracı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Neden çalışmadı hocam 2016 modelde. Aynı değil mi araçların konfor beyni? Sorumu mazur görün daha yeni aldım aracı. Ayrıca merak etiğim konu aracı kilitlediğimizde yağmur sensörü hazır konumda  mı bekliyor eğer bu özellik açılırsa ? 
Estafurullah. 2013 aracın sensörü rlfs daha sonrasında rlhs diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam o yüzden çalışmıyor

2014 6. Ay sonrası yine RLHS
emoji4.png

Ne varsa eskilerde var diye boşuna dememişler. :)

Bende denedim ve sonuc olarak çalıştıramadım. Geniş bir zamanda tekrar deneyeceğim ama..

Geri
Üst Alt