Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

Yok hiç problem yapmayın bendede oldu ilk taktığımda 2 farda buğu yaptı 4 gun civari sürdü sonra geçti. O günden beri buğu vs yok. Büyük ihtimal sizdede aynı sekilde olacak. İş yerinden arkadaşım aldı ondada oldu 3 gün sonra düzeldi. Ek bilgi olsun. Can sıkacak bir durum yok tekrar hayırlı olsun 
Anladım, cevaplarınız için çok teşekkür ederim Hakan bey, Allah razı olsun

Osram J Far temini konusunda yardımcı olabilirim bende ilgilenen olursa özelden iletişim kurabilirsiniz.

Halojen farlarımdan memnun olmakla birlikte, bilindiği üzere belirli bir zaman sonra korunmayan far camlarında oluşan yıldızlanma sebebiyle ,bir de yakın zamanda @mufayuFatih Hocamın da paylaşımlarıyla yolculuğuma Osram ile devam etmeye karar verdim.

Sağolsun konu sahibi @hakan1979 Hakan Hocamın paylaşımları ve yardımı, son zamanlarda @mufayu Fatih Hocamın memnuniyeti ve tavsiyesi, @yeniisikoto 'nun hızlı ve sorunsuz tedariği sonucu memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Osram7.jpg

Öncelikle farları takmadan ppf kapladım.  Sonra montaj.. Daha sonra far ayarı ve sonuç duvara yansıyan far çizgisi.. 

Evet, tatlı bir yorgunluk bıraktı ancak istediğim gibi olması , tavsiyelerin ve paylaşımların uyuşması beni daha da memnun etti.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

ezgif-1-5a434d04bdf5.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:
Halojen farlarımdan memnun olmakla birlikte, bilindiği üzere belirli bir zaman sonra korunmayan far camlarında oluşan yıldızlanma sebebiyle ,bir de yakın zamanda [mention=19510]mufayu[/mention]Fatih Hocamın da paylaşımlarıyla yolculuğuma Osram ile devam etmeye karar verdim.
Sağolsun konu sahibi [mention=4729]hakan1979[/mention] Hakan Hocamın paylaşımları ve yardımı, son zamanlarda [mention=19510]mufayu[/mention] Fatih Hocamın memnuniyeti ve tavsiyesi, [mention=22402]yeniisikoto[/mention] 'nun hızlı ve sorunsuz tedariği sonucu memnun kaldığımı belirtmek isterim.

/monthly_2021_06/Osram7.thumb.jpg.74e41802e3a2a991aa3d3012bb88fc34.jpg
Öncelikle farları takmadan ppf kapladım.  Sonra montaj.. Daha sonra far ayarı ve sonuç duvara yansıyan far çizgisi.. 
Evet, tatlı bir yorgunluk bıraktı ancak istediğim gibi olması , tavsiyelerin ve paylaşımların uyuşması beni daha da memnun etti.

Hayırlı hocam Oğuz Hocam.Fevkalade estetik duruyor.Kazasız belasız kullanın inşallah.Piano black mi aldınız?

Halojen farlarımdan memnun olmakla birlikte, bilindiği üzere belirli bir zaman sonra korunmayan far camlarında oluşan yıldızlanma sebebiyle ,bir de yakın zamanda @mufayuFatih Hocamın da paylaşımlarıyla yolculuğuma Osram ile devam etmeye karar verdim.

Sağolsun konu sahibi @hakan1979 Hakan Hocamın paylaşımları ve yardımı, son zamanlarda @mufayu Fatih Hocamın memnuniyeti ve tavsiyesi, @yeniisikoto 'nun hızlı ve sorunsuz tedariği sonucu memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Ekli dosyayı görüntüle 48641

Hayırlı olsun Oğuz hocam,

Keyifle sürersiniz artık aracınızı. 

Geri
Üst Alt