Golf 7'ye Osram Ledriving far uygulaması

@yeniisikoto merhabalar,osram tyreinflate 200 siparişi vereceğim hangi platformu kullanayım satınalmak için? enucuz hepsiburada gördüm.karttaki bonus'u da kullanacağım için havale ile almak işime gelmedi açıkcası.

@hakan1979 Hakan bey merhabalar

Ankarada nereye montaj yaptırdınız?

Her iki farın arkasında iki tane kablo var, onları aküyemi yoksa sigorta kutusu na mı bağladılar dikkat ettiniz mi montaj sırasında

Moderatör tarafında düzenlendi:
@hakan1979 Hakan bey merhabalar

Her iki farın arkasında iki tane kablo var, onları aküyemi yoksa sigorta kutusu na mı bağladılar dikkat ettiniz mi montaj sırasında
Merhaba, sizde almışsınız galiba hayırlı olsun. Kaygusuz oto necati ustaya giderseniz montajini yapar. Farlardan cikan 2 kablo aküye bağlanacak. 

@hakan1979 Evet ben de aldım Hakan bey teşekkür ederim.​

Bu farların far ayarı konusunda bildiğiniz bir yer var mı?

@hakan1979 teşekkür ederim Hakan bey

Ben bir de sağ farda buğu problemi yaşıyorum

aldığım yer geçeceğini söyledi, geçici olduğunı söyledi ama, durumu izliyorum, o da can sıktı açılçası

siz de sanırım öyle bir problem olmadı inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=4729]hakan1979[/mention] teşekkür ederim Hakan bey
aldığım yer geçeceğini söyledi, geçici olduğunı söyledi ama, durumu izliyorum, o da can sıktı açılçası
Ne kadara aldiniz osram fari bana yenisik otomotiv 9300 demisti 1 - 2 hafta falan once simdi 10600 tl gibi bi fiyata yukseltmisler. Biraz firsatcilik yapiyorlar gibi geldi bana acikcasi . Almayi cok dusundum ama kredi kartina taksit de yapilmiyo sadece 3 taksit dediler uzerine de vade farki aliyorlar bu yuzden vazgectim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne kadara aldiniz osram fari bana yenisik otomotiv 9300 demisti 1 - 2 hafta falan once simdi 10600 tl gibi bi fiyata yukseltmisler. Biraz firsatcilik yapiyorlar gibi geldi bana acikcasi . Almayi cok dusundum ama kredi kartina taksit de yapilmiyo sadece 3 taksit dediler uzerine de vade farki aliyorlar bu yuzden vazgectim.

Merhaba,
Bence olay şöyle; stok yapamadıkları için siparişe göre ilerliyorlar.En azından çoğu yer böyle hareket ediyor.Ben aldığımda doğuş oto'da 13.000tl idi.Şimdi doğuş'tan dan da güncel fiyatı alır mısınız? Ben de maalesef bilmeden peşin çektirmiştim öyle bir problem var haklısınız.Trendyol hepsiburada'dan da deneyin belki onlar taksit yapıyordur.

[mention=4729]hakan1979[/mention] Hakan bey merhabalar
hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın bir de koruyucu film yaptırmayı unutmayın

Bizi fırsatçılıkla itham etmeniz üzücü.Döviz kuruyla gelen ürünler bunlar.Düşük kurla gelenleri daha ucuz satmaya çalıştık.Ama ürünlerin stokları hareketli.10,50 TL lerden ürün girişleri var.Bir de vade farkı yazmışsınız bu konu bizim yaşayışımıza ters.Biz arkadaşlara peşin fiyatından bankaların bize tanıdığı imkanlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik Yeniışık otomotivden aldım

İyi esnaf, ilgililer, bana yardımcı oldular taksit konusunda

9300 ve taksit olarak ben de ciddi şekilde düşünüyordum, bir kaç borcumun bitmesini bekliyordum fakat  fiyatlar artmış gibi duruyor döviz kuru sebebiyle 

@hakan1979 teşekkür ederim Hakan bey

Yok hiç problem yapmayın bendede oldu ilk taktığımda 2 farda buğu yaptı 4 gun civari sürdü sonra geçti. O günden beri buğu vs yok. Büyük ihtimal sizdede aynı sekilde olacak. İş yerinden arkadaşım aldı ondada oldu 3 gün sonra düzeldi. Ek bilgi olsun. Can sıkacak bir durum yok tekrar hayırlı olsun 

Geri
Üst Alt