Selamlar

uzun araştırmalar sonra Goodyear ultra grip performans G1 17” aldım

tanesi 460 TL 

Selamlar

uzun araştırmalar sonra Goodyear ultra grip performans G1 17” aldım

tanesi 460 TL 
Ben de bugün taktırdım. Aynı yerden almışız :D  Şuan için iyi gibi hatta aracın üstünde gelen Dunloplardan daha konforlu geldi.

Hafta sonu Uludağ a gittim ama yollar açıktı, lastikleri deneyemedim. Bir iki yerde yollar karlı idi onda da sorun olmadı. Şunu belirtebilirim, otoyolda 150km gibi yüksek hızlarda gayet konforlu, ses yapmıyor.

Lastiğin birkaç resmi;

20181222_130557.jpg

20181222_130602.jpg

20181222_130606.jpg

@kemalincir  ben de hepsiburadadan aldım 4 adet 1440 TL'ye geldi. Size gelen lastikler kaçıncı hafta üretim? Bana gelenlerin 3 tanesi 27. hafta, 1 tanesi 23. hafta üretim acaba size de farklı gönderdiler mi

Herkese merhaba,

Bir kaç haftadır buradan ve diğer sitelerden kış lastiği araştırıyordum, sonunda Continental TS860 almaya karar verdim. Karar verirken test sonuçlarına baktım, orjinal ingilizce sitelerini inceledim. Gerçekten dedikleri puanları almış. Bu lastik en iyi puanları almış. Ayrıca test yapılan araba ve lastik tam bizim araç ve lastik ebatı ile aynı.

https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-adac-kis-lastigi-test-sonuclari-205-55-r16-h/

http://www.laneks.lv/en/tests/read/AZ-2016-win1.html

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2016-AutoBild-Winter-Tyre-Test.htm

Cuma günü hepsiburada dan 4 adet Continental TS860 aldım ve taktırdım. 4 set 1500TL tuttu.

Haftasonu otoyol da 130 hızlarda kullandım, sesi iyi, rahatsız olmadım. Frenlemesi yazlık Michelin lere göre gayet iyiydi. Hemen yere tutunuyor. Bir ara Kartepe ye gidip karda deniycem. İmkan olursa burdan resim atarım.

Herkese kazasız belasız sürüşler.
Muğla’da yaşıyorum, kış lastiğine Gerek duymuyoruz ama bu kış Snowboard a başladım. Her hafta sonu nikfer e çıkıyoruz.  Kar paleti almıştım, geçen hafta denedim, janta biraz zarar vermişti. Bu sebeple kış lastiği almak istiyorum. Nasıl memnun musunuz ? Karda deneyimleyebildiniz mi ? 

Nokian ile continental öneriliyor sanırım..

( Jantlar 18 🥺, tanesi 700 🥺 )

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muğla’da yaşıyorum, kış lastiğine Gerek duymuyoruz ama bu kış Snowboard a başladım. Her hafta sonu nikfer e çıkıyoruz.  Kar paleti almıştım, geçen hafta denedim, janta biraz zarar vermişti. Bu sebeple kış lastiği almak istiyorum. Nasıl memnun musunuz ? Karda deneyimleyebildiniz mi ? 

Nokian ile continental öneriliyor sanırım..

( Jantlar 18 🥺, tanesi 700 🥺 )
18” janta kış lastiği almayınız hocam., Zaten üretici bile 18-19” ebatta kış lastiği önermiyor.! Hatta 17” ebatta bile pek önerilmez., Aracın yapısı gereği kışlık lastiğe uygun olan ebatlar 15” ve 16” olmalıdır.,

4x700=2800 lira rakama çok rahat 16” dover veya 16” hita jant + 205/55 16 kışlık lastik seti yapılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
18” janta kış lastiği almayınız hocam., Zaten üretici bile 18-19” ebatta kış lastiği önermiyor.! Hatta 17” ebatta bile pek önerilmez., Aracın yapısı gereği kışlık lastiğe uygun olan ebatlar 15” ve 16” olmalıdır.,

4x700=2800 lira rakama çok rahat 16” dover veya 16” hita jant + 205/55 16 kışlık lastik seti yapılır.
16 dover jant + kışlık lastik kombinasyonunu değerlendireyim makul fiyatlı 16 dover bulabilir isem..

Ben 3 kıştır kullanıyorum bridgestone blizzak lm001 hiçbir sıkıntı olmadı Ankara'da soğuk kar kış yagmur ve şehirlerarası çok memnunum. Yakıt tuketimide çok çok iyi ses az geliyor sürüşte ve fiyat kalite performans olarak önerebilirim. 205 55 16 

Geri
Üst Alt