Şehrinizdeki memnun kaldığınız oto yıkamacılar

ADANA için kimse önermemiş onu da ben yapayım!
1994 yılından bu yana giderim bugüne kadar beni bir kez bile üzmediler.
Özellikle Sahibi Tamer Bey çok ilgili biri ve tarafından aracınız iş yerinizden/evinizden alınıp temizlenip geri getirilebiliyor.

Çeşitli iş anlaşmaları gereği firma ismi birkaç kez değişti
Çoğunluk müşterileri hala ilk ismini telaffuz eder ben dahil KAR OTO YIKAMA

Şuan ki Firma ismi 3D Hd Car Care

Bu firma 3D yi bırakmış MAFRA UYGULAMA & SATIŞ olmuş. Aynı kişi aynı personel.
Bu kez ürünlerin bölge dağıtım işini de almış.
Yapılan işten oldukça memnunum. 1993 den beri.

Muğla Menteşe'de Oto Kara - Arif usta ince işçilik yapıyor been memnunum. Kendim yıkamadığım zaman ona yıkatıyorum

Maltepe Meguiars

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba hocam. Bugün yorumu gördüğüm için gittim. Ön cam kağuçuğu ile ilişkiye girmişler. Temizliği hiç beğenmedim. Belki el değiştirmiştir, bilemiyorum. Bir daha asla gitmem.

Ben en son Ankara’da asagi ovecler lizbon cad uzerinde Orion’da yikattim. Cok memnun kaldim tavsiye ederim.

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir yakını Sonax Akademi Fiyat yüksek, bekleme süresi uzun, alınan hizmet güzel.

Lakin buraya araba vermeniz için sabah bırakmanız lazım. Öğlen ve akşam üzeri yoğunlar almıyoruz dediğinde küsmeyin. Arabayı bırakıp 3-4 saat sonra düzgün yıkanmış bir şekilde alırsınız. Vaktiniz yoksa hiç kasmayın.
Petrol Ofisi icinde olansa aman diyeyim. Benim F30 u mahvetmislerdi. VIP yikama diye bi paketi var ondan yaptim araba hareden gecilmiyordu.
Kendim pasta cila yapip duzelttim arabayi.

Ankara’da yıkatacağım zaman Black Car Wash’a gidiyorum. Bir çok kişiye de tavsiye ettim.

Petrol Ofisi icinde olansa aman diyeyim. Benim F30 u mahvetmislerdi. VIP yikama diye bi paketi var ondan yaptim araba hareden gecilmiyordu.
Akademi olanı ayrı bir binası olan otobüs terminali yanındaki benim dediğim petrol ofisi yakınlarında yok

Ankara’da yıkatacağım zaman Black Car Wash’a gidiyorum. Bir çok kişiye de tavsiye ettim.
Fiyat ne kadar orada ? ben orasıyla bir türlü anlaşamıyorum hep fiyat kitlemeye çalışıyorlar birşeyler satmaya veya araca uygulamaya çalışıyorlar. normal iç/dış yıkama nedir fiyatı oranın ?

Fiyat ne kadar orada ? ben orasıyla bir türlü anlaşamıyorum hep fiyat kitlemeye çalışıyorlar birşeyler satmaya veya araca uygulamaya çalışıyorlar. normal iç/dış yıkama nedir fiyatı oranın ?
Valla ben en son 19 Aralıkta gittim 105 TL ödedim iç dış ondan önceki birkaç gidişimde de 105 ödemiştim. Bir keresinde de iç dış detaylı yaptırmıştım onda da 500 TL ödemiştim.

31 aralıkta abim gitti ona da iç dış 190 TL demişler, detaylı için de 250 TL demişler. Araç memleketten gelmişti, çok pisti ya ondandır ya da zam gelmiştir diye düşünmüştüm.

Son fiyatlardan benim de haberim yok ama her gittiğimde bana da soruyorlar detaylı olsun mu diye…

Kozyatağı Hal’in oradaki Petrol Ofisi istasyonu ise Türkiye Petrolleri oldu. İçindeki Sonax’tan memnun ayrılan 1 kişi duymadım. @vomgti ‘ın söylediği Şerifali’deki şube direkt Sonax’a bağlı, franchise değil. Yıllar önce gidip memnun kalmıştım ama çok zaman oldu.

Kardesler shelle gidiyosunuz 5+5 10 tleye 2 tane su aliyosunuz 6 dk.arabanizi mis gibi yikiyosunuz el cabuklugu onemli sonra kuruluyosunuz mis gibi oluyor

Geri
Üst Alt