Şehrinizdeki memnun kaldığınız oto yıkamacılar

Ankarada sosyete yıkama mekanları
İç dış 150 yapmış tarifeyi

Ultra markalı olanlar 200-250 olmustur.

Askerde 2,5 ay yıkanmadığım anları hatırlayınca (bitli piyade efes 2001 tatbikatı seferihisar ege kıyıları)
Seyyar banyo vardı ama ? Seans 70 saniye , zaten sıraya girmek dert 10 lu sıralı sistem manga banyosu

Altı üstü arabadır ....150 hayatta vermem bu işe...bitlenecek degil ya

Taşıma suyla değirmen döndürür gecerimIMG_20221012_131336.jpg

5+5 lik petle zor da??

Benim resimde ekledigim gibi

19 luk pet damacana +5 lik petle

24 litreye yaz günü eglencelik yıkama iste ... Resimde Ön camın orda blutooth hoparlör de var
Aküden yemeden 1,5 saat müzikli banyo.

5+5 lik petle zor da??

Basınçlı suyu diyor hocam 5+5 tl diye

Kardesler shelle gidiyosunuz 5+5 10 tleye 2 tane su aliyosunuz 6 dk.arabanizi mis gibi yikiyosunuz el cabuklugu onemli sonra kuruluyosunuz mis gibi oluyor

6 dk süre olarak iyiymiş. Burada aracın önünden arkasına geçmeye bitiyor. Hele bir de köpük sıktıysan vay haline durulamaya 3 defa su zor yetiyor.

Valla ben en son 19 Aralıkta gittim 105 TL ödedim iç dış ondan önceki birkaç gidişimde de 105 ödemiştim. Bir keresinde de iç dış detaylı yaptırmıştım onda da 500 TL ödemiştim.

31 aralıkta abim gitti ona da iç dış 190 TL demişler, detaylı için de 250 TL demişler. Araç memleketten gelmişti, çok pisti ya ondandır ya da zam gelmiştir diye düşünmüştüm.

Son fiyatlardan benim de haberim yok ama her gittiğimde bana da soruyorlar detaylı olsun mu diye…
Aşırı uçuk fiyatlar saçmalık

Genelde aracımı Sonax'ta yıkatıyordum fakat standart yıkama bile 230 TL olmuşken artık en iyisi süngeri kapıp petrolde kendin yıkamak.
Dışarıda petrolde araç yıkayanlara da tavsiyemdir köpükler genelde çok kostikli oluyor araç için şampuan almak daha mantıklı uzun vadede araç üzerinde (kaput folyosu, plastik aksamlara ve aracın boyasına) petroldeki köpükler zarar vermeye başlıyor.

Akbel kopuk yapan pompa on yıkama köpüğü makarna sünger ofisimin önünde rahat rahat yıkıyorum

Bizim bu kasabadaki esnafta yıkıyorum 15 te bir köpük artı su 20 TL.Yalniz köpük kiri süzmüyor hiç çıkarmıyor.tazyikle ne çıkarsa geri kalan da mefta olmuş gyeon silk dryerle silerek yapıyorum. Sanayii esnafinda 150 TL yıkama.özel yıkama vsvsvs bilmemne 500.

Ekli dosyalar

• IMG_20230304_111804.jpg
    IMG_20230304_111804.jpg
    174.1 KB · Görüntüleme: 14
Samsunda self servis yer önerisi olan yada bahçesini açacak olan var mı ? 😄

Geri
Üst Alt