Golf 7 - Acc ve Lane asist montajı

ilk foto eski tip kamera dikiz aynası altında tuşu olan model araçlar için . İkinci Foto çerçevesiz dikiz aynası ve en son nesil kamera
Teşekkürler hocam. Bu işe girişme aşamasındayım ondan biraz fazla soru sordum kusuruma bakmayin. :)  son bir sorum olacak acaba Çinli siteden sadece kamera ve tesisati alip geriye kalan trim parcalari, kamera tutucu braketi burdan servisten almak daha mi mantıklıdır ?

Teşekkürler hocam. Bu işe girişme aşamasındayım ondan biraz fazla soru sordum kusuruma bakmayin. [emoji4] son bir sorum olacak acaba Çinli siteden sadece kamera ve tesisati alip geriye kalan trim parcalari, kamera tutucu braketi burdan servisten almak daha mi mantıklıdır ?
Serviste gri renk yok.. eğer tavan döşemeniz gri ise kapakları servise siyah renk farkı sorun olur diyorsanız alixp.

@ZaGani Hocam bir önceki sayfadan konuya girdiğiniz mesajı gördüm ancak bilginiz var mı bilemiyorum. Lane assist için kamera alacaksanız ancak arabanın ön camının da değişmesi gerekecek. (eğer hali hazırda aracınızda daha öncesinden kamera uygulaması yapılmadıysa) 

@ZaGani Hocam bir önceki sayfadan konuya girdiğiniz mesajı gördüm ancak bilginiz var mı bilemiyorum. Lane assist için kamera alacaksanız ancak arabanın ön camının da değişmesi gerekecek. (eğer hali hazırda aracınızda daha öncesinden kamera uygulaması yapılmadıysa) 
Evet hocam, cam degisiminin farkindayim. Zaten beni bu zamana kadar bekleten konu da bu oldu. Cam anca çatlarsa vs diye bekledim hep :)  

dün akşam @İlker34 hocam uzaktan kodlama ve aktivasyon işlemi ile manuel aracıma taktığım acc radarını aktive ederek acc donanımını aktif hale getirdi. buradan kendisine bir kez daha teşekkür etmeyi borç bilirim  :)  şuanda lane assist ile beraber sorunsuzca çalışıyor. tavsiye ederim güzel oldu  :D  

WhatsApp Image 2020-09-23 at 11.53.42 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-23 at 11.53.42 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-23 at 11.53.42 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-23 at 11.53.42.jpeg

hayırlı olsun hocam @seferhasdemirAcc ve lane olmayan arabada ne bileyim yani :D  
teşekkürler hocam sizin yolunuzdan gidiyoruz bizde :D . valla hız sabitlemeye bakmaz bile insan bunu kullanınca  :lol: :lol:  araba ile pek gezen biri değilim ama inanın öğle arası 2 saat gezdim araba ile  :lol:

Merhaba, tamda aracıma yapmak istediğim bir proje. Rica etsem ürünlerin linklerini nasıl satın alabileceğimi paylaşabilir misiniz ?

Manuel aracınızda trafikte bekleme nasıl oldu ?? DSG lerde oluyorda  peki sizde nasıl oldu o ? 

@forjust1day manuel araçtaki çalılma mantığını bende anlayamadım. İlk hareket esnasında uyarı mı veriyor araç 1.vitese takın diye..

@niklaus uyarı vermiyor start stop devredeyken ondeki arac hareket edince araç calismaya başlıyor, otomatik vites swap ile açılır otomatik kodlanirsa acc devreden çıkmıyor, öndeki hareket edince arac çalışıp acc kalkışa hazır diyor siz ilk kalkisi yapip sadece vites degistiriyorsunuz

@forjust1day hocam şimdi anladım. Benim araç tiguan 2016 son kasa. Yaklaşık ne kadara mal olur böyle bir sistem..

Geri
Üst Alt