VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

İyi akşamlar arkadaşlar, sorunum arıza kodlarıyla ilgili.

Bazen farklı hatalar versede resimde gördüğünüz bu 2 hata sürekli var. Bu hataları nasıl giderebilirim, ve bu hatalara sebep olan kodlama hangisi olabilir ? Google'ye yazıp bakındım fakat çözemedim.
Multimedya cihazında offroad menü açık mı Recep abi? Alarm olmayıp offroad menüsü açıksa ilk fotoğraftaki hatayı verebilir.

Multimedya cihazında offroad menü açık mı Recep abi? Alarm olmayıp offroad menüsü açıksa ilk fotoğraftaki hatayı verebilir.
Yabancı kaynaklarda da offroad menüsü yüzünden demişler, kodlara tek tek baktım kapalı olarak görünüyor. Fakat daha öncesinde evet offroad menüsünü açmıştım. Yarın tekrar bi bakıcam laptop ile bağlanıp

Yabancı kaynaklarda da offroad menüsü yüzünden demişler, kodlara tek tek baktım kapalı olarak görünüyor. Fakat daha öncesinde evet offroad menüsünü açmıştım. Yarın tekrar bi bakıcam laptop ile bağlanıp
Bende de off road açık, U101400 hatası veriyor sürekli, açıklamasında da modül yanlış kodlandı yazıyor, sizinkinin kodu farklı bendekinden

Bende de off road açık, U101400 hatası veriyor sürekli, açıklamasında da modül yanlış kodlandı yazıyor, sizinkinin kodu farklı bendekinden
Hocam, üniteler farklı olduğu için olabilir mi?

Cümleten selamın aleyküm.arkadaşlar bu kablo iş görürmü acaba.bu kablo özellik açma gibi şeyleri yaparmıScreenshot_2021-12-01-10-40-50.png

Hocam off road menüsünü açmak için araçta “navigasyon mevcut” seçeneği kodlandıysa ve araçta navigasyon mevcut değilse hata verebilir diye düşünüyorum ama hangi hatayı verir veya verir mi emin değilim.

• Beğen
Tepkiler: Ysn
Hocam off road menüsünü açmak için araçta “navigasyon mevcut” seçeneği kodlandıysa ve araçta navigasyon mevcut değilse hata verebilir diye düşünüyorum ama hangi hatayı verir veya verir mi emin değilim.
Bende de navigasyon yok ve navigasyon mevcut diye kodlayıp Offroad ekranını aktif ettim herhangi bir sorun hata olmadı.

@Recep Gül hocam, odis varsa bakalim beraber cozeriz.
Off Road menüsünü yeniden aktiflerştirip kapatmama rağmen yine aynı hatayı veriyor. Sanırım off road menüsünü açtığımızda başka bir kodlamanın düzenini bozduğumuz için böyle kaldı. Yapacak bişey yok :(

Geri
Üst Alt