VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@CemK  hocam bu konuda bana klavuz olacak nitelikte bir uygulama videosu var mıdır acaba 

@CemK

konuyu biliyorum hocam okudum 26 sayfayıda :D

Malesef benim için yeterli değil. Yabancı kaynaklardan izledim fakat kafam iyice karıştı farklı şekillerde farklı yerleri sökerek alıyorlar bcm yi.

Neyse teşekkürler geri dönüşünüz için tekrar , artık bu uygulamarı yapan bir yere gideceğim gibi görünüyor ch lvh için değiceğini düşünüyorm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Redgti hocam yapılacak en basit retrofitlerden oldukca kolaydır, o konudaki fazlasıyla yeterli baska yere bakip kafa karistirmayin :)

[mention=13394]CemK[/mention]
 konuyu biliyorum hocam okum 26 sayfayıda [emoji3]
 Malesef benim için yeterli değil. Yabancı kaynaklardan izledim fakat kafam iyice karıştı farklı şekillerde farklı yerleri sökerek alıyorlar bcm yi.
Neyse teşekkürler geri dönüşünüz için tekrar , artık bu uygulamarı yapan bir yere gideceğim gibi görünüyor ch lvh için değiceğini düşünüyorm.
Hangi şehirdesiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gökhan Bilgin 

@CemK 

Aydın da yaşıyorum hocam benim aracım comfortline nem sensörü var araçta.

Sadece aynanın ordaki sensörü değiştirip bcm den far anahtarına kablo çekip kodlama mı yapamam gerekli ? 8 tane kablo var far anahtarında.

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] 
[mention=13394]CemK[/mention] 
Aydın da yaşıyorum hocam benim aracım comfortline nem sensörü var araçta.
Sadece aynanın ordaki sensörü değiştirip bcm den far anahtarına kablo çekip kodlama mı yapamam gerekli ? 8 tane kablo var far anahtarında.

Youtube’da montajla alakalı video vardı sanırım oraya bir bakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar arıza lambası yanıyor kaç kere silsem de gene yanıyor arıza lambası sönmüyor :D ne yapmamız lazım nedir bu hata kodları :D

20210524_211742.jpg

@Redgti kırmızı renk olan kanallara girip fault code kısmındaki hata kodlarını yazmanız gerekli yada tarama yapın tüm kodları atın oradan bakılır. 

@Redgti rolanti nasil sanki 1519 rpm olarak okuyor cok yuksek rölanti bu devirdiyse

Uzman değilim vagcom da gozume takildi

Geri
Üst Alt