Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Hocam ben hep okurum :) hicbir muafiyet yok
Cam-Deprem-Sel-Sigara yanigi vb. muafiyetsiz
VW akilli tamir sistemi ve mini onarim
Kiralik arac veya otel
Cekici
Asistans hizmeti, 15 gün 2 defa
Ekli dosyayı görüntüle 55907
Hayırlı olsun,fiyat ve teminatlar gayet iyi🤗 .teminat artışına izin veriyorsa anahtar kaybını 5.000tl yapmakta fayda var diye düşündüm.

Evet Arkadaslar Buyrun Dolandirildim!!!!

Ülkede Allianz bile dolandirici, lanet olsun böyle firmalara, nasil ülke olduk???

Yaptirdigim, parasini ödedigim, teminatlarini kontrol ettigim sigorta ile resmi sigorta farkli.

Benim ödedigim sigortada:

Deprem muafiyeti yok
Imm:2.5 milyon

Resmi sigorta:

Deprem muafiyeti %5
Imm: 0, yazilya sifir, onun yerine 625 bin lira manevi tazminat koymuslar, kalpler kirilmasin diye, ekler assagida.

@mufayu hocam bu ülkede policeyi okumakda yetmiyor :) dolandiran dolandiriyor
@ahmet306 hocam policeni kontrol edermisin

Ekran Resmi 2022-03-18 17.31.23.pngIMG_6037.PNG

Ülkede Allianz bile dolandirici, lanet olsun böyle firmalara, nasil ülke olduk???

Yaptirdigim, parasini ödedigim, teminatlarini kontrol ettigim sigorta ile resmi sigorta farkli.

Deprem muafiyeti yok

Resmi sigorta:

Deprem muafiyeti %5
Imm: 0, yazilya sifir, onun yerine 625 bin lira manevi tazminat koymuslar, kalpler kirilmasin diye, ekler assagida.

Ekli dosyayı görüntüle 55973Ekli dosyayı görüntüle 55974
haydaa bu ne saçmalık, emin misiniz imm olmadığına? manevi tazminat olup imm olmaması çok garip.

haydaa bu ne saçmalık, emin misiniz imm olmadığına? manevi tazminat olup imm olmaması çok garip.
imm yok, deprem muafiyeti %5, aradim allianzi, tepem atti, gerisini hatirlamiyorum :)

VDF'de görünen ile kendi kaseli policesi farkli

Vdf'yi de aradim, geri dönecekler

Cimer'e yazdim

Eksi sözlükte yazardim ama beni kovdular sözlükten

Birazdan sikayet vara yazicam

Ugrasicam, burayi güncellerim, herkes dikkatli olsun, allianz bile dolandirici

imm yok, deprem muafiyeti %5, aradim allianzi, tepem atti, gerisini hatirlamiyorum :)

VDF'de görünen ile kendi kaseli policesi farkli

Vdf'yi de aradim, geri dönecekler

Cimer'e yazdim

Eksi sözlükte yazardim ama beni kovdular sözlükten

Birazdan sikayet vara yazicam

Ugrasicam, burayi güncellerim, herkes dikkatli olsun, allianz bile dolandirici

bence sakin olun en azından farketmişsiniz, direk vdf acenteden isteyin teklifi daha sağlıklı olur.

bu arada kontrol ettim deprem muafiyeti v.s. yok euroka poliçesinde. deprem muafiyeti istanbul gibi bi yerde sakat.

bence sakin olun en azından farketmişsiniz, direk vdf acenteden isteyin teklifi daha sağlıklı olur.

bu arada kontrol ettim deprem muafiyeti v.s. yok euroka poliçesinde. deprem muafiyeti istanbul gibi bi yerde sakat.
vdf sorunu halletti, pazartesi kaseli bir sekilde dökümünü alicam esenyurt dogus otodan.
Sorunun kolay bir sekilde cözülmesinin nedeni "marka kasko" yaptirmam, marka kasko standart oldugu icin deprem muafiyeti falan olmuyormus, imm standart 2.5 milyon, allianz hatali, bana "genisletilmis kasko" policesi göndermisler.

vdf sorunu halletti, pazartesi kaseli bir sekilde dökümünü alicam esenyurt dogus otodan.
Sorunun kolay bir sekilde cözülmesinin nedeni "marka kasko" yaptirmam, marka kasko standart oldugu icin deprem muafiyeti falan olmuyormus, imm standart 2.5 milyon, allianz hatali, bana "genisletilmis kasko" policesi göndermisler

Deprem muafiyeti yok

Resmi sigorta:

Deprem muafiyeti %5

Ekli dosyayı görüntüle 55973Ekli dosyayı görüntüle 55974
allianz öyle birşey yapmaz.2.5mtl’nin %25ini manevi tazminat olarak sunar.Matbuu hata oluşmuştur.Benim dediğim teminat dışında sorun yok,endişeye de mahal yok🤗

Depremi başta kaçırmadım son mesajınızda kaçırmışım.Depremi çıkaramayabilirler.Muhtemel iptal edip yeniden kendileri yapacaktır.Umarım bu bahsettiğime kalmadan çözülür.

Golf8 Impression
Sigorta: Quick sigorta 1650 TL
Kasko: VW Anadolu (Sınırsız IMM) 3250 TL
Birde bu ay periyoduk bakım: 1900 kusur
Totalde 7binlik olduk.

Son düzenleme:
A3 Adv. Prem.
Sigorta: Quick 950 TL
Kasko: 4400 TL 😅

1 yıl önce ufak bir kaza yapmıştım sigortadan karsılattım bu yüzden fazla cikiyor. Yaşda genc 🤷‍♂️

İdeal teminatlar;

İMM : MİN. 1M TL + %25i MANEVİ TAZMİNAT YA DA MİN 150.000tl MANEVİ TAZMİNAT

İKAME: İHTİYAÇ VARSA MİN.15GÜN/SINIRSIZ

CAM : MUAFİYETSİZ

ANAHTAR KAYBI/KİLİT SİSTEMİ DEĞİŞİMİ :
MİN 4-5.000tl

ÇEKİCİ/YOL YARDIM : 1.750/2000tl -SINIRSIZ
MESLEK : MUTLAKA PAYLAŞIN(sektör ve branşa göre net prim üzerinden %10-15 indirim alırsınız)

EK TEMİNAT: ÇALIŞIR DURUMDAYKEN ARACIN ÇALINMASI(ÖRNEĞİN ARACI ÇALIŞIR DURUMDA BIRAKTINIZ FIRINDAN EKMEK ALMAYA GEÇTİNİZ VE ARACINIZ ÇALINDI,ÇOĞU ŞİRKET BYE BYE DER ÖDEMEZ.)
GALERİDEN DEĞİL BAYİDEN SIFIR ARAÇ ALACAKSANIZ MUTLAKA GROUPAMA’DAN POLİÇENİZİ YAPTIRMAYA ÇALIŞIN.3YIL BOYUNCA SIFIR DEĞER KLOZU VERİR

Keçiye kulak asıp toslamasına izin vermeyin 🙂

Aynı şartlardaki vw marka kaskoda axa sigortamı allianz sigortamı alınmalı ?

A3 Adv. Prem.
Sigorta: Quick 950 TL
Kasko: 4400 TL 😅
Trafik bana geçen sene 600 verdiğim şeye dün fiyat aldım 1200. Kaskoda zurich en ucuz çıkan 1500 pek iyi yorum yok nette. Allianz 2100 anlaşmalı servisler,
Ak sigorta 2500 çıktı.
Zurich kullanan oldumu,

Geri
Üst Alt