Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Acente mi daha iyi fiyat verir yoksa keci mi? Acenteye gitmeye deger mi?
Acentenize güvenmekte ısrarcı olmanızı tavsiye ederim,varsın 50-100tl fazla olsun ama en azından acentenizin satış sonrasında yanınızda olacağına garanti verebilirim.Sigorta şirketlerini bile aradığınızda sizi acenteye yönlendirip sağlıklı diyalog kurmanızı sağlarlar

sagolun hocam, sigortam.net ay basinda 3 bin liraya verdigi kasko icin 5 bin, 4 500 liralik icin 8 bin lira isteyince mecbur acentalari aramaya basladim, sunu anladimki sigortam-net online piyasada tekel olmus

Sans eseri allianz.com.tr sayfasina girdim, online teklif aldim (ay basinda da online teklif icin ugrastim ama sistem müsteri hizmetlerine yönlenidiriyordu), ödemeyide yaptim, gecen sene dogustan arabayi aldigimda allianz yaptilar o yüzden allianz app var bende, app'ten de girdim, kaydim olmus, cok kolay oldu.

Allianz VW marka sigorta normalde cok pahalidir, bana bu fiyat cok ucuz geldi, sigortaninda hicbir eksigi yok, extra istemediklerim bile var.
Allianz app sigortacılıkta tek diyebilirim.Hanımın kaskosunda araç değişikliğini bile uygulama üzerinden yaptık.Ödemeyi de oradan hallettik

sagolun hocam, sigortam.net ay basinda 3 bin liraya verdigi kasko icin 5 bin, 4 500 liralik icin 8 bin lira isteyince mecbur acentalari aramaya basladim, sunu anladimki sigortam-net online piyasada tekel olmus

Sans eseri allianz.com.tr sayfasina girdim, online teklif aldim (ay basinda da online teklif icin ugrastim ama sistem müsteri hizmetlerine yönlenidiriyordu), ödemeyide yaptim, gecen sene dogustan arabayi aldigimda allianz yaptilar o yüzden allianz app var bende, app'ten de girdim, kaydim olmus, cok kolay oldu.

Allianz VW marka sigorta normalde cok pahalidir, bana bu fiyat cok ucuz geldi, sigortaninda hicbir eksigi yok, extra istemediklerim bile var.
Allianz’da teminatlar kısmında katastrofik hasarlar için muafiyet var mı kontrol edebilir miisniz müsait olduğunuzda.Genelde,manuel dokunulmadığı sürece deprem %5 muafiyetli,cam muafiyetli gelir.Dün itibarıyla yeni sisteme geçti kasko trafik uygulamasında.

Allianz’da teminatlar kısmında katastrofik hasarlar için muafiyet var mı kontrol edebilir miisniz müsait olduğunuzda.Genelde,manuel dokunulmadığı sürece deprem %5 muafiyetli,cam muafiyetli gelir.Dün itibarıyla yeni sisteme geçti kasko trafik uygulamasında.
Hocam ben hep okurum :) hicbir muafiyet yok
Cam-Deprem-Sel-Sigara yanigi vb. muafiyetsiz
VW akilli tamir sistemi ve mini onarim
Kiralik arac veya otel
Cekici
Asistans hizmeti, 15 gün 2 defa
IMG_6037.PNG

Son düzenleme:
@krym benimde aynen sizin gibi aracı aldığımda ilk sigortasını vw kasko yapmışlardı., ben de bu zamana kadar (eureko vw kasko) olarak devam ettim., seneye bu app ‘ten deneyelim., gayet güzel bir fiyata, çok iyi imm/teminatlar/klozlar ile yaptırmışsınız. Tekrardan teşekkürler..

A3 2020 1.5 tfsi vdf Eureko kasko 3795 TL dün yaptırdım. Sigorta 1355 TL

Tiguan 2020 Highline.
EUREKO VW Kasko 500bin imm, orjinal cam, 15 gün ikame araç, manevi tazminat v.s.
2993TL 9 taksit. (en üst hasarsızlık) VDF VW kasko için indirim almış bu sene özelmiş?

@krym bahsettiği allianz'dan online denedim fakat oradaki limitler peki iyi değildi ve fiyat 3300tl idi bana çıkartılan.

trafik yaklaşık 1100TL çıkıyor.

Tiguan 2020 Highline.
EUREKO VW Kasko 500bin imm, orjinal cam, 15 gün ikame araç, manevi tazminat v.s.
2993TL 9 taksit. (en üst hasarsızlık) VDF VW kasko için indirim almış bu sene özelmiş?

@krym bahsettiği allianz'dan online denedim fakat oradaki limitler peki iyi değildi ve fiyat 3300tl idi bana çıkartılan.

trafik yaklaşık 1100TL çıkıyor.
VW Markali sigorta oldugu icin iyi fiyat, sadece imm düsük kalmis, onun yükselmesi lazim veya Ak-sigortadan ekstra yapilabilirsiniz

Ben allianz'an yaptim ama VW marka sigortalar direkt VDF'ye kayit oldu, VDF sigorta App'inde simdi yeni sigortam görünüyor, sasirdim.

VW Markali sigorta oldugu icin iyi fiyat, sadece imm düsük kalmis, onun yükselmesi lazim veya Ak-sigortadan ekstra yapilabilirsiniz

Ben allianz'an yaptim ama VW marka sigortalar direkt VDF'ye kayit oldu, VDF sigorta App'inde simdi yeni sigortam görünüyor, sasirdim.
Imm fixmis bu policede hatta butun police olarak sartlari fixmis. 500bin az ama yeterli bana.
Butun riskleri tek policede engelleyemiyoruz. Mesela allianzda anahtarla calinmada o kadar detay varki resturantta anahtar masadan calinsa arac gitti. Euroka da ise anahtari aracin uzerinde biraksaniz bile %75 karsiliyor.

Vw kasko meselesinde ise zaten bir kaza durumunda garantili 1 senelik araci araci yetkili servis disinda bi yere goturmem.

E08369F1-5D9A-4964-A1E5-6FE42E14AA44.jpegNasıl marka kasko anlamıyorum hep ucu açık muallakta bırakıyor

-Parçayı isterse sigorta temin ediyor yetkili servis bunu kabul edermi, etti diyelim niye VW Kasko diyorsun bırak herşeyi yetkili yapsın ben onun için daha fazla veriyorum

- Tamiri mümkün olan parçaları tamir edemezlerse kendi servislerimize göndeririz diyor (ki yetkili servis hiç tamire yanaşmaz direk değiştirir bunuda gayet iyi biliyorlar )

- Şimdi gelde yaptır hep soru işareti

Ekli dosyayı görüntüle 55958Nasıl marka kasko anlamıyorum hep ucu açık muallakta bırakıyor

-Parçayı isterse sigorta temin ediyor yetkili servis bunu kabul edermi, etti diyelim niye VW Kasko diyorsun bırak herşeyi yetkili yapsın ben onun için daha fazla veriyorum

- Tamiri mümkün olan parçaları tamir edemezlerse kendi servislerimize göndeririz diyor (ki yetkili servis hiç tamire yanaşmaz direk değiştirir bunuda gayet iyi biliyorlar )

- Şimdi gelde yaptır hep soru işareti
VW kaskoda onlar sorun olmuyor, ne olur ne olmaz diye yaziyorlar, cevremde cok fazla vag kullanan var, hicbir problem yasamadi kaza yapanlar, hatta skoda yeti sahibi tanidigim arabayi zorla ihaleye sokturdu, tamir yerine arabanin bedelini aldi, arabanin airbag bile acmamisti, sadece tampon - radyatör panel parcalandi, sol ön kapida hafif egiklik vardi.
VW kaskoda Allah korusun kaza olursa arabani servise cektiriyorsun, ya parani yada arabani tertemiz aliyorsun.
Normalde cok pahali oldugu icin sadece sifir araba alirken yaptiriyordum, ama simdi cok ucuzlamis, gecen sene ak-sigorta cok ucuzdu, bu sene vdf anlasmali VAG.

VW kaskoda onlar sorun olmuyor, ne olur ne olmaz diye yaziyorlar, cevremde cok fazla vag kullanan var, hicbir problem yasamadi kaza yapanlar, hatta skoda yeti sahibi tanidigim arabayi zorla ihaleye sokturdu, tamir yerine arabanin bedelini aldi, arabanin airbag bile acmamisti, sadece tampon - radyatör panel parcalandi, sol ön kapida hafif egiklik vardi.
VW kaskoda Allah korusun kaza olursa arabani servise cektiriyorsun, ya parani yada arabani tertemiz aliyorsun.
Normalde cok pahali oldugu icin sadece sifir araba alirken yaptiriyordum, ama simdi cok ucuzlamis, gecen sene ak-sigorta cok ucuzdu, bu sene vdf anlasmali VAG.
İlla vdf den mi yapmam lazım ?

İlla vdf den mi yapmam lazım ?
Hayir ben direkt yukarida gönderdigim link üzerinden Allianz'tan yaptim ama VDF'ye kayit oldu, VW kasko oldugu icin araci acente olarak VDF görünüyor, VDF'den denedim, cok pahali teklif verdi, biraz karisik, ugrasmak lazim ama hertürlü sigortam.net'ten daha iyi fiyatlar veriyorlar

Tamir meselesi şöyle; bir keresinde aracın altını sürtmüştüm yetkili serviste radyatör değişmedi yamulan kısmı dışarıda farklı bir firmada düzeltirilip takılmıştı. diğer gerekli parçalar değişmişti.
keşke kaporta parçalarında da tamir yoluna gitseler en ufak bir hasar için bile komple kaputu, kapıyı v.s. değiştiriyorlar tramerde kol gibi çıkıyor sonra.

Bende aracı bayiden sıfır alalidan beri 3. defa vdf den Allianz kasko yaptırdım. En uygun çıkan o. Diğerlerinin verdiği fiyat teklifleri çok uçuk. Hatta sigortam netten teklif aldım Allianz için, yüksekti. İddia ettiler bizden daha uygun teklif vermez hicbiryer, daha uygun alırsanız 2 katını vereceğiz dediler. Aynı şartlarda daha uyguna yaptırdım vdf sigortaya.
Allianz kendi sayfasında meslek indirimi vs. güzel indirimler yapıyorlar, genişletilmiş kasko.

Geri
Üst Alt