Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Arkadaşlar Merhaba,
Konuyu komple okumaya zamanım yetmedi. Ancak göz attığım kadarı ile sorularıma cevap bulamadım.
1- Ekranın dokunmatiği iyi mi? Orjinali ekran kalitesine yakın mıdır?
2-Cihazın ses kalitesi nasıl?
3- Sonuç olarak cihaz çin malı (orjinal olmadığı için) olması sebebiyle kalite konusunda göze batan farklar söz konusu mudur? (Örn: Tuşların soyulması vs. gibi)
Son olarak cihazı ali ekspress üzerişnde almak yerine satışını ve montajını yapan bir yer buldum toplam maliyeti 1500 TL yapıyor. Sizce fiyat nasıl. Bu fiyata başka alternatif bir ekran takılabilir mi? Bu cihazda en beğendiğim üç özellik; Bluetooth, Usb giriş ve carplay.
Tşkler.
@zulalyol ile iletisime gecmenizi oneririm satış montaj mevcut arkadas da daha uygun fiyat verebilir

Arkadaşlar Merhaba,
Konuyu komple okumaya zamanım yetmedi. Ancak göz attığım kadarı ile sorularıma cevap bulamadım.
1- Ekranın dokunmatiği iyi mi? Orjinali ekran kalitesine yakın mıdır?
2-Cihazın ses kalitesi nasıl?
3- Sonuç olarak cihaz çin malı (orjinal olmadığı için) olması sebebiyle kalite konusunda göze batan farklar söz konusu mudur? (Örn: Tuşların soyulması vs. gibi)
Son olarak cihazı ali ekspress üzerişnde almak yerine satışını ve montajını yapan bir yer buldum toplam maliyeti 1500 TL yapıyor. Sizce fiyat nasıl. Bu fiyata başka alternatif bir ekran takılabilir mi? Bu cihazda en beğendiğim üç özellik; Bluetooth, Usb giriş ve carplay.
Tşkler.
1-Dokunmatik orjinal ile aynı
2-Ses kalitesinde bana göre bariz bir fark yok çok titiz arkadaşlar fark olduğunu söylüyorlar dikkat edersek farkedilebiliyor sanırım
3-Kesinlikle çin malı diye düşünmeyin, golf 7.5 aracıma bile bundan takmıştım.

@ycetin  cihaz güzel ben de comfortline 7,5 ta kullanıyorum.

Bünyamin hocanın dediği gibi radyo sesi çok iyi değil sadece, appconnect ve geri görüş çok iyi şekilde çalışıyor.

Bluetooth veya appconnect bağlı iken müzik kalitesinde sorun yok.

Ben aliexpress den vergi kargo herşey dahil 750tlye getirdim ürünü. 250tl de Türkçeleştirmeye verdim.

Bu paraya appconnect lisansı bile satın alınamıyor.

@ycetin arkqdaşın aracına taktık Beraber ben daha taktırmadım fakat şöyle söyleyim bir bilişmci olarak incelemiştim İkiside 4 çıkış 20w 3,5 amper ve empedansları aynı ses kartları ve dokunmatikleri lg elektronik tarafından yapılmış yani bşr fark yok zaten üzerini okursan arkasında yazar 

TRY 773.38 | Carplay MQB 6.5 "MIB araba radyo + çerçeve Passat B8 Golf 7 5GG 035 280D 5GG035280D 5GG 035 280 D & 5GG 819 728 T 5GG 819 728 T
https://a.aliexpress.com/_svf2HX              Bu ürün kendi piano black trimiyle geliyor değil mi ayrıca almaya gerek yok çünkü benim arabadaki çerçeve mirorlinkli modeldekilere uyumlu olur.

TRY 773.38 | Carplay MQB 6.5 "MIB araba radyo + çerçeve Passat B8 Golf 7 5GG 035 280D 5GG035280D 5GG 035 280 D & 5GG 819 728 T 5GG 819 728 T
https://a.aliexpress.com/_svf2HX              Bu ürün kendi piano black trimiyle geliyor değil mi ayrıca almaya gerek yok çünkü benim arabadaki çerçeve mirorlinkli modeldekilere uyumlu olur.
Çerçeve dahil ilanda

1-Dokunmatik orjinal ile aynı
2-Ses kalitesinde bana göre bariz bir fark yok çok titiz arkadaşlar fark olduğunu söylüyorlar dikkat edersek farkedilebiliyor sanırım
3-Kesinlikle çin malı diye düşünmeyin, golf 7.5 aracıma bile bundan takmıştım.
Hocam kodlamayla ses çıkışının güçlendirilmesi gerekiyormuş. Haberiniz olsun.

Böyle bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum
Geçen hafta ben de taktırdım. Sesi cidden beğenmedim. Bas , tiz , ses yüksekliği kötü geldi. Ki normalde sesi ortalara bile getirmiyorum orjinal sistemde paçalarım titriyordu. Sonrasında söktürdüm. Bi kaç gün sonra gittiğimde kodlama yapılıp artırılması gerektiğini söyledi arkadaş. Ben onun yalancısıyım.

Geçen hafta ben de taktırdım. Sesi cidden beğenmedim. Bas , tiz , ses yüksekliği kötü geldi. Ki normalde sesi ortalara bile getirmiyorum orjinal sistemde paçalarım titriyordu. Sonrasında söktürdüm. Bi kaç gün sonra gittiğimde kodlama yapılıp artırılması gerektiğini söyledi arkadaş. Ben onun yalancısıyım.
4f956257d9e5c43e6c19db779997c71c.mov
124a1b2c7f969a136a3d6d23c3d1132b.mov

Bu arada arkadaşlar bu teyp benim ilanda var düşünen varsa satışta :) bilgisi olsun türkçe tak calıştır modunda 

Geri
Üst Alt