Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

@kralmali bende de bu teypten var yaklaşık 1 yıldır ingilizce olarak kullanıyorum. ücret olarak ne kadar verdiniz türkçeleştirme için

@Tgg cok tesekkur ederim. anca alabildigim icin yeni bakıyorum foruma. simdi @zulalyol hocamdan hem 6.5 luk mirrorlinkli ekran aldım yolda. hem de plakaya takılan geri gorus kamerası aldım. sagolsun uzaktan kodlama yapacak yardımcı olacak. takma konusunda da bilgi verdi. elimden gelir umarım sıkıntı cıkmaz. ama cıkarsa dediginiz yeri arayıp yardım isterim.

sonucu burdan paylasıcam.

Arkadaşlar merhaba, 6.5" çinden aldığım teybi kullanıyorum. Geçen gün kızım kurcalarken bir anda teyp Türkçe kaldı ancak orta bilgi ekranında (ibrelerin arası) dil Almanca oldu. Şu an teybin ayarlarından dili İngilizce yapınca herşey ingilizce, türkçe yapınca ibre ekranı Almanca , teyp ise Türkçe oluyor.

Nasıl bir çözüm bulabilirim.

Arkadaşlar merhaba, 6.5" çinden aldığım teybi kullanıyorum. Geçen gün kızım kurcalarken bir anda teyp Türkçe kaldı ancak orta bilgi ekranında (ibrelerin arası) dil Almanca oldu. Şu an teybin ayarlarından dili İngilizce yapınca herşey ingilizce, türkçe yapınca ibre ekranı Almanca , teyp ise Türkçe oluyor.

vag com ile kadranın dil kısmını yeniden türkçe yapmak lazım. . teyipdeki tüskçe dil çince üzerine kurulduğundan siz türkçe seçtiğinizcde aslında çincenin tercümesini seçiyorsunuz. kadranda çince desteği olmadığından orjinal diline dönüyor. ingilizce ise ger iki parçada da mevcut olduğundan sorun oluşmuyor.

İstanbul avrupa yakasında iseniz yardımcı olurum hocam

@Golftdi hocam merhaba  anten soketi falan oluyormu direkt yoksa extra bir dönüştürücü almaya gerek var mı ?

Carplayli versiyonu Kullanan arkadaşlar ses kalitesi konusunda bilgi verebilir mi kafama takılan o konu bu eğer iyi değilse. Bide passattan çıkma şu ekranı buldum golf 7 comfortline uyumlu olur mu 

3D3ED4E8-CE2F-4446-B1F1-3677D202D5AF.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Fbt06 eğer torpidonda ki cihaz uyumluysa kullanırsın yalnız bileşen korumasını kaldırtmaz isen bluetootu kullanamıyorsun diye biliyorum

@Fbt06 artı bu ekran değil bildiğin multimedyanın kendisi sanırım comfort bir aracın torpidoda cihaza ihtiyaç duymuyor çinden gelenlerin usb ve aux u üzerinde olmayanı ama geri görüş kamerası orjinal olduğu için desteklemiyor diye de biliyorum

Geri
Üst Alt