Cam değişmeden pek Mümkün değil gibi. Yabancı bir forumda gördüm yapmışlar. Ama zor. Cam eğer kaskonuz var ise ücretsiz değişiyor. Kalanı kablo tesisat ve işçilik. Cam hariç 2000 tl den fazla olmaz. 

Lane asist cam değiştirmeden yapan arkadaşlar var mı forumda acaba ? Var ise nasıl yaptırdınız bilgi alabilir miyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Aliiii anladım Ali hocam bilgi için teşekkür ederim. Sanırım benim en son adım olacak line assist kısmetse. Dediğiniz gibi can değişimi bir şekilde şart olacak. Öncesinde bekleyen diğer işler var hayırlısıyla. ☺️👍🏽

@Aliiii hocam peki 2014 model fabrikasyon şerit takipli araçta nasıl olur cam değişmeden güncel kamera 

@Aliiii hocam peki 2014 model fabrikasyon şerit takipli araçta nasıl olur cam değişmeden güncel kamera 
İmkansız hocam 😊 Bende de var 2015 model, fabrkasyon şerit takipli 5Q kodlu kamera ama 3Q kodlu kameranın şekli daha farklı. Aynı yere oturmuyor. Yağmur sensörü ile kamera bizde yan yana. 3Q’lar da önlü arkalı. Cam değişmek şart

Konu hort.

Güvenlik amacıyla Tiguan'a ACC taktırmak istiyorum, şu an istanbulda en uygun ve garantili nerede yaptırabilirim?

Teşekkürler.

Ankara da ACC , 360 kamera gibi özellikler için önerdiğiniz yerler var mı?

Necati usta kaygusuz oto

Opsiyonel otomotiv koray bey
Necati usta da malzemeler oluyor mu ? Birde sizce bu yarı otonom sürüş veya teknolojik özellikler de hangilerini yaptırmak mantıklı?

Geri
Üst Alt