Acc manuel araca da olur. Tuna arkadaşımız yaptı. Ayrıca manuel de olsa Dsg de olsa front assist çalışır. Yani sizi bir çok kazada kurtarır. Tabi ki otomatik vites de sistem sıfıra kadar durup kalkar onu tartışmıyorum.

İstedikleri rakamlar yüksek geldi açıkçası. Parçaları kendiniz temin ederseniz daha uyguna yapılma imkanı da var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beni en az 3 kere kazadan kurtardı front assist gerçekten muazzam çalışan bir donanım, manuel vitesli bir cok araçta hatta egea dahil acc var , 

@PascalBenim aracımda manuel ve acc var sonradan retrofit olarak hiç bir problem yaşamadım çok keyifli bir asistan tavsiye ederim yaptırın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Acc'de front assist ve sıkışık trafikte dur kalk icin Abs pompasinin yeni model olmasi gerekiyor mu?

Bunu nasil tespit ederiz peki, arac 2014 tsi dsg comfort.

Daha dun cruise tuşları icin siparis verdim, acc icin pompa gerektiriyo diye, radar ve kablo eklesem acc takabilirim sanki bu durumda? Bide high gw gerekiyo degil mi?

Radar

Tuşlar

Tampon demiri(makyaj öncesi)

Abs sensörleri(bazı araçlarda)

Kablo tesisatı

Ön tampon ızgarası(makyaj öncesi)

High gtw şart

Abs sensörü? O nedir ve gerekiyomu nasil kesinlestiricez?

Bide radar bunlardan hangisi olmali, 3 ile baslayan daha ucuz?

5Q0 907 561 H

5Q0 907 561 G

3QF 907 561 D

Abs sensörü? O nedir ve gerekiyomu nasil kesinlestiricez?
Bide radar bunlardan hangisi olmali, 3 ile baslayan daha ucuz?
5Q0 907 561 H
5Q0 907 561 G
3QF 907 561 D
Aracınızda manevra frenleme yoksa almanız gerekiyor. Arka tekerlerde bulunan sensörlerin değişmesi gerekir sistemin frenleme yapabilmesi için.

Tesekkurler bilgi için, park sensorunu alirkende fren yapan almak istedim ama ona da abs pompasi değişimi gerekir gibi anladigim icin normal aldim, acaba o da mi sadece bu sensor degisimiyle calisirdi?

Geri
Üst Alt