Necati usta da malzemeler oluyor mu ? Birde sizce bu yarı otonom sürüş veya teknolojik özellikler de hangilerini yaptırmak mantıklı?
Hocam ben malzemeleri yollarım montaj yaptırıp bağlantı verirsiniz uzaktan kodlar çalıştırırım

Hocam ben malzemeleri yollarım montaj yaptırıp bağlantı verirsiniz uzaktan kodlar çalıştırırım
Tiguana geçiş olursa niyetim var. Yaptırırsam da İstanbul veya Ankara düşünüyordum. Sizinde belli bir mekanınız var mı? Birde uzaktan kodlama için bağlantı için bir cihaz temin etmem de gerekmiyor mu ?

Tiguana geçiş olursa niyetim var. Yaptırırsam da İstanbul veya Ankara düşünüyordum. Sizinde belli bir mekanınız var mı? Birde uzaktan kodlama için bağlantı için bir cihaz temin etmem de gerekmiyor mu ?
Ben Denizlideyim hocam.Montaj yapan kişide bağlantı için cihaz vardır muhakkak

İlker34 hocam 2013 golf comfortline dsg için acc yapılabilirmi?siz yapiyormusunuz ?tesekkrler

Parça fiyatları çok arttı şu an 25.000 TL falan

Bende ayrı ayrı ACC ve Lane assist in maliyetini merak ediyorum. Parça, montaj kodlama dahil.

Parça fiyatları çok arttı şu an 25.000 TL falan
Sadece ACC için 25.000 çok benim için. Normal cruz controlle devam. Ama ACC yi çok istiyorum line asist ile beraber.
2013 de sıfır alırken ne olduğunu bilmediğim bir donanımdı. Ve çok ucuzdu. Pişmanlık benim için.

Şimdi ben bu kadar diyemem. Her araç farklı donanımda. Model yılları farklı. Hepsi fiyatlandırmada doğrudan etken.

Geri
Üst Alt