İlker34

Paylaşımcı Üye
İsim
İlker bal
Cam değişmeden pek Mümkün değil gibi. Yabancı bir forumda gördüm yapmışlar. Ama zor. Cam eğer kaskonuz var ise ücretsiz değişiyor. Kalanı kablo tesisat ve işçilik. Cam hariç 2000 tl den fazla olmaz. 

fatihmyigit

Katılımcı Üye
İsim
Fatih
Lane asist cam değiştirmeden yapan arkadaşlar var mı forumda acaba ? Var ise nasıl yaptırdınız bilgi alabilir miyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alii

Paylaşımcı Üye
İsim
Ali

fatihmyigit

Katılımcı Üye
İsim
Fatih
@Aliiii anladım Ali hocam bilgi için teşekkür ederim. Sanırım benim en son adım olacak line assist kısmetse. Dediğiniz gibi can değişimi bir şekilde şart olacak. Öncesinde bekleyen diğer işler var hayırlısıyla. ☺️👍🏽

Omer58

Katılımcı Üye
İsim
Ömer
@Aliiii hocam peki 2014 model fabrikasyon şerit takipli araçta nasıl olur cam değişmeden güncel kamera 

Alii

Paylaşımcı Üye
İsim
Ali
@Aliiii hocam peki 2014 model fabrikasyon şerit takipli araçta nasıl olur cam değişmeden güncel kamera 
İmkansız hocam 😊 Bende de var 2015 model, fabrkasyon şerit takipli 5Q kodlu kamera ama 3Q kodlu kameranın şekli daha farklı. Aynı yere oturmuyor. Yağmur sensörü ile kamera bizde yan yana. 3Q’lar da önlü arkalı. Cam değişmek şart

ahmet306

Paylaşımcı Üye
İsim
ahmet
Konu hort.

Güvenlik amacıyla Tiguan'a ACC taktırmak istiyorum, şu an istanbulda en uygun ve garantili nerede yaptırabilirim?

Teşekkürler.

Ofarukko

Paylaşımcı Üye
İsim
Ömer faruk
@ahmet306 ben @İlker34 de yaptırdım tavisye ederim. Kendisi bu konuda size yardımcı olabilir diye düşünuyorum.