Comfortline mı? Highline mı?

1.2 motoru Highline yapmaya çalışanlardanım bende maddi durumum uygun olsaydı Comfortline yerine Highline'i seçerdim elbette ama kısmet birdahaki sefere belki :D

Teşekkür ederim arkadaşlar. Hala araştırmaya devam ediyorum bayileri. Şu an Highline  almaya kesin karar verdim. Şu anki ikilemim ise 83.700 fiyatlı Pasifik Mavi normal bir Highline mı yoksa 85.500 fiyatlı Led Zenon ve Cam tavanlı Gece Mavisi bir Highline mı? Aslında ikincinin fiyatı neden böyle cazip anlamadım. Aracı henüz görmedim. İki renk de hoş ama sizce gece mavisi çok mu koyu olur ve toz gösterir mi?

seçim hakkım olsaydı eğer sırasıyla pasific mavi, günbatımı kırmızısı ve tungsten gri renklerinden birisini seçerdim.

@Uğur Hoca

Opsiyonları olan daha iyi seçim bence. Bir de ergo aktif koltuk oldu mu tadından yenmez.

Tesla nın zaman makinesinde 1-2 tur atıyor olsam zamanı 9 ay önceye alıp siparişimi kesin pasifik maviden gece mavisine çevirirdim..(tabi iç döşemeyide  beje)..... hazır zaman makinesindeyken 2017 golf  8 e binip bi test sürüşü yapmadan da eve dönmek olmaz....

Kesinlikle gece mavisi  hocammm..... ama içi bej olmak şartıyla..... bunu pasifik mavi bir golf sahibi olarak söylüyorum....

Uğur Hoca dedi:
Teşekkür ederim arkadaşlar. Hala araştırmaya devam ediyorum bayileri. Şu an Highline  almaya kesin karar verdim. Şu anki ikilemim ise 83.700 fiyatlı Pasifik Mavi normal bir Highline mı yoksa 85.500 fiyatlı Led Zenon ve Cam tavanlı Gece Mavisi bir Highline mı? Aslında ikincinin fiyatı neden böyle cazip anlamadım. Aracı henüz görmedim. İki renk de hoş ama sizce gece mavisi çok mu koyu olur ve toz gösterir mi?
Hocam led ve cam tavan gerçekten çok yakışıyor ben şimdiye kadar tavan perdesini neredeyse hiç kullanmadım ferahlık hissi veriyor U led ise farklı bir görünüm kattığını düşünüyorum ben aracımı doğuş un getirdiği araçlardan sectim tek eksiği U led olmasina karsın dla olmaması ki U led koyup dla opsiyonu koymamaları hala garip geliyor  bana sorarsanız U led + cam tavan güzel bir ikili bir de dla varsa tadından yenmez

[emoji4]

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Geri dönüşler için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Benim için çok faydalı oluyor. Gece mavisini katalogda inceleyip daha fazla beğendim. Şu cazip fiyatlı aracı bir gidip görmeli artık.

merhaba dostlar

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS Highline DSG beyaz cam tavanlı araç için 84000 tl fiyat aldım(Alturdan Gökay beyden) %1,5 bayi indirimi alabildim. bu araca ayrıca ergo koltuk ve bi xenon u led gündüz farı da ekletmek istiyorum. siz ne dersiniz. Highline dsg de olmazsa olmaz bir opsiyon öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

diamond dedi:
merhaba dostlar

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS Highline DSG beyaz cam tavanlı araç için 84000 tl fiyat aldım(Alturdan Gökay beyden) %1,5 bayi indirimi alabildim. bu araca ayrıca ergo koltuk ve bi xenon u led gündüz farı da ekletmek istiyorum. siz ne dersiniz. Highline dsg de olmazsa olmaz bir opsiyon öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim
Merhaba hocam. cam tavan + ergo + keyless  + uled benim aklımda olan araç. Bütçe meselesi tabi ;)

diamond dedi:
merhaba dostlar

Elbette sürüş profili seçimi olmazsa olmazdır.

DSG'nin ömrünü uzatan, yakıt tüketimini düşüren bir donanımdır bu.

Çok güzel bir kombinasyon olmuş.

Hayırlı olsun.

silvershadow dedi:
merhaba dostlar

Hayırlı olsun.
Dolu bir 1.2 Comfortline DSG den vazgeçerek bu araca karar verdim hocam. Aklıma takılan yakıt tüketimi olarak 1.2 comfortline DSG ile 1.4 Higline DSG arasında çok fark olur mu? bir de sipariş verdiğimizde araç ocak ayında geleceğinden 2016 model olur dedi st bu doğru mudur?

diamond dedi:
merhaba dostlar

Hayırlı olsun.
Dolu bir 1.2 Comfortline DSG den vazgeçerek bu araca karar verdim hocam. Aklıma takılan yakıt tüketimi olarak 1.2 comfortline DSG ile 1.4 Higline DSG arasında çok fark olur mu? bir de sipariş verdiğimizde araç ocak ayında geleceğinden 2016 model olur dedi st bu doğru mudur?
Hocam şehir içinde 1.4 biraz daha fazla yakacaktır ama şehir dışında muhtelen daha az yakar. Genel ortalamada oluşacak fark 0.5 civarı olur. Model konusunda st öyle dediyse yalan deyecek hali yok :)

@yusuf hocam 2016 olursa alacağımız indirimleri almayız o zamn diye düşünüyorum :(

diamond dedi:
@yusuf hocam 2016 olursa alacağımız indirimleri almayız o zamn diye düşünüyorum :(
Hocam lovemark olduğu gibi devam eder. Yanlız geçen sene olan durum şöyleydi:

Lovemark devam etti ama 2016 modellere 1000TL zam gelmişti galiba.

Ben comfortline aldim ama isik gorus surus konfor paketlerini eklettim al sana highline oldu arkasinda led stoplari eksikti onuda koydurdum bide cam tavan ne gerek kaldi highline almaya ha xenon farlar yok ama cokta onemli degil benim icin ilerde jant ve multimedya ekletcem o zman hic farki kalmiycak

Geri
Üst Alt