Composition Media 5.8"

şu bizim 5.8 media içinde MIB 2 ürünlerinden olsada taksak yau. Çinli amcalara daha düşmemiş 5.inc olanından yakın arkadaşlarım taktılar çok da iyi çalışıyor. [emoji1] [emoji106]

One Life Live it.!!!

@trgy Ben de 6.5 inç olanların flac parça çaldığına şahit oldum. Flac kayıpsız şarkı formatı ve benim için bu önemli, acaba son yazılımla bizde ki medya da bu formatı çalabilecek mi? durduk yere 2015 model highline aracımda komple medyayı değiştirmek istemiyorum,

veya, malum sitede  Composition Media 6,5" Renkli Ekran (sadece ekran) satılıyor. Bu üniteyi alsam, mevcut 5.8 yerine oturur mu? araca uyum için yazılım, ayar vs gerekir mi?

veya, malum sitede  Composition Media 6,5" Renkli Ekran (sadece ekran) satılıyor. Bu üniteyi alsam, mevcut 5.8 yerine oturur mu? araca uyum için yazılım, ayar vs gerekir mi?
Değerli Hocam 

Burada da satan dostlar var pazar kısmında.  Hem de App connect ve geri görüş kamerası  hazırlığı bulunan ve çerçevesi de olan makineler var.

Dolayısıyla burada da bakın derim.

Evet alınan her elektronik parça gibi cihazın tanıtılması gerekecektir diye biliyorum. Fakat bütün fonksiyonları aynı olmakla beraber fazladan özellikleri olduğu için bu tanıtmaya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Gözünüzden kaçmış olabilir ama çerçevesini de almalısınız ve fiyata genelde dahil olmuyor bu ve bağlantı soketleri.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim cihaz da sanki usb ve sd kartta bazen duraksiyor.

One Life Live it.!!!

bi bakmam lazım ama yanlış hatırlamıyorsam aynı sendeki gibi olması lazım

One Life Live it.!!!

Aslında geçen ay güncellendi benimkisi ne olduysa ondan sonra oldu [emoji16]

One Life Live it.!!!

@Culpanext benim de aklımı kurcalayan soruyu sormuşsunuz. aracım 2014 comfortline ve maalesef bluetooth yok. acaba 6,5 composition media alsam bu sorunu halledebilir miyim bilmiyorum. iş bununla bitmez gibi geliyor çünkü bizim araçların torpido iç akşamında herhangi bir bağlantı yok. 

çözümü var mıdır?

Geri
Üst Alt