Composition Media 5.8"

hocam kötü tecrübem tavandaki çizikler oldu. güncellemeden neden vazgeçtiniz?
hocam arada görmüyor , çıkartıp takıyorum oluyor. kaş yaparken göz falan çıkarırlar , kaşınmamaya karar verdim.

hocam arada görmüyor , çıkartıp takıyorum oluyor. kaş yaparken göz falan çıkarırlar , kaşınmamaya karar verdim.
sd kartta durumlar nasıl?

ben sd kullanıyorum sıkıntı yaşamadım hiç

@maniax Spotify'a geçtiğimden beri usb kullanmıyorum, sd kart olayı ise benim için torpido girişinde bugüne değin hiç kullanmadığım bir giriş. Günümüzde artık akıllı olarak tabir edilen telefon kullanmayan pek kullanıcı kalmadığından önerim bluetooth üzerinden tele bağlanmışken, hazır da apple music 3 aylık deneme sürümü ücretsizken müzik dinlemeyi bu yol üzerinden bir denemeleri yönünde olur hocalarımızın :)  

@maniax Spotify'a geçtiğimden beri usb kullanmıyorum, sd kart olayı ise benim için torpido girişinde bugüne değin hiç kullanmadığım bir giriş. Günümüzde artık akıllı olarak tabir edilen telefon kullanmayan pek kullanıcı kalmadığından önerim bluetooth üzerinden tele bağlanmışken, hazır da apple music 3 aylık deneme sürümü ücretsizken müzik dinlemeyi bu yol üzerinden bir denemeleri yönünde olur hocalarımızın :)  
hocam bluetooth ile bağlantıda nadir de olsa şarkıda takılma yaşıyorum ben. apple music kullanıyorum ve çevrimdışı mod için şarkıları da indirdim. ona rağmen takılma olabiliyor

aslında sd kart tak ve unut açısından güzel bi bağlantı

@maniax Murat Hocam ben müzik listeleri arasında kaybolmak istemediğimden olsa gerek elimin altında bulunan tel üzerinden şarkılara hızlıca ulaşmak için bu yolu tercih ediyorum ama dediğiniz gibi tak-unut açısından elbette faydalı bir arabirimdir  :'(  Apple Music i ben aktive etmedim spotify ım olduğundan ancak bugüne değin hiç takılma sorunu yaşamadım (sadece bazen başlangıçta bağalntıyı görme aşamasında bekleme yapıyor o kadar) Takılma Apple Music aplikasyonundan kaynaklı olabilir belki, gerçi çevrimdışı modda kullanıyorsanız mantıken yapmaması gerekir.

yeni özellikler varmı diye baktım yokmuş :(

dün biraz yabancı sitelere baktım bizim 5,8 mediadan bişe çıkmayacak ... sadece yeni 6,5 larda bazılarında olabilir..artık yeni golfte kesın bişeyler olacak ama 2018 e kım ole kım kala

Moderatör tarafında düzenlendi:
Spotify i bende denedim kısa süre gayet net ve kaliteli geldi bana.... çoğu istediğim şarkıyı bulamadığımdan vazgeçtim... kendi hazırladıkları listeler fena olmasada. bide müziklerin Sınıflandırlması olayı Süper olmuş... İnternetten çok yedi be hocam.... 5-6 yıldır internet kullanıyorum mobil olarak  ilk defa spofity le dibe yaklaştım kotada   :)   :'(

@Ender Ender Hocam, Spotify için önerim müsait olduğunuz bir zamanda pc başında listelerinizi hazırlamanız, akabinde telefonunuzda görünecek bu çalma listelerini kablosuz üzerinden bağlıyken çevrimdışı çalış seçeneğini işaretleyerek telefonunuzun hafızasına dahil etmeniz. Ve hatta telinizdeki Spotify'ı sadece kablsuz üzerinden şarkı indirip, aama yapabilecek şekilde ayarlayabilir, böylelikle kotanıza zeval getirmezsiniz.

Bu arada spotify kullanıcı profil linkim  https://open.spotify.com/user/ezengin

@Ender Ender Hocam, Spotify için önerim müsait olduğunuz bir zamanda pc başında listelerinizi hazırlamanız, akabinde telefonunuzda görünecek bu çalma listelerini kablosuz üzerinden bağlıyken çevrimdışı çalış seçeneğini işaretleyerek telefonunuzun hafızasına dahil etmeniz. Ve hatta telinizdeki Spotify'ı sadece kablsuz üzerinden şarkı indirip, aama yapabilecek şekilde ayarlayabilir, böylelikle kotanıza zeval getirmezsiniz.

Bu konuya bir ara eğileceğim :)  Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar serviste cihaza güncelleme yaptıran var mı? Güncellemeden sonra radyo sembolleri otomatik olarak çıktı mı ? 

Böyle Bir şey Yaşamadım ve Duymadım  s=aman

@erkanz Hocam Spofity de seni takibe aldım :)  şu parça ekleme ve kolay kullanım hakkında biraz tüyo verirsen hiç fena olmaz. birde en önemlisi çevrimdışı dinleme olanağının en sağlıklı yolu. teşekkürler  :('

Geri
Üst Alt