YAKITI NEREDEN ALIYORSUNUZ?

Yakıtı nereden alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    204
araç 10000 km de bp katkılı alıyorum sürekli .hiç değişiklik yapmadım. %5 indirimli.herhangi bir sıkıntı yok.

1,2 tsi 2015 dsg.

Shell (çoğunluğu Shell Petrol A. Ş. kendi istasyonları) olmak üzere

60.000,- km 2007 Polo 1.4,TDI 69 GOAL

40.000,- km 2013 Golf 1.6 TDI 90 MIDLINEPLUS

Arkadaşlar merhaba hayırlı akşamlar herkese

Genelde shell (v power) tercih ederim. son iki depo Opet’ten benzin aldım. Araç sanki vites yükseltmek için devir artırırken sanki normalden daha fazla sesli..

bu durumla karşılaşan var mı acaba ? 

@Yigit3735  opet dizelde bence de gurultuyu arttiriyor , bende hepsini denemis biri olarak kesinlikle total excellium dizel oneririm , ancak doco petrol olan yani totalin kendi istasyonlarindan almak kaydi ile

Bp Ultimate ile daha fazla km yaptım. yakıt tüketimim de azaldı.daha önce shell kullanan biri olarak farkı hissettim.

@Yigit3735 totali bilmem ama shell dizelde bariz sessiz çalıştırıyor. Opet ve bp yi çok denedim

TOTAL'den alan pek yok sanırım. Bu aralar Total'de 75 TL akaryakıta 25 TL indirim var (3 kez hakkınız var), bu kampanya kafamı kurcalıyor doğrusu s=alala
Öte yandan şimdiye kadar aldığım 16 yakıtın 15'i Shell
Total de iyidir Kampanya varsa kaçırmayın hocam . 15 tl ye 2 lt fazladan almış olursunuz [emoji6]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Total de iyidir Kampanya varsa kaçırmayın hocam . 15 tl ye 2 lt fazladan almış olursunuz [emoji6]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu nasıl iş anlamadım 2016 nın alıntısını yapmışsınız!
Bende Total bu kampanyadan bana neden bahsetmedi diyordum alıntı tarihini gördüm.

1985-1994 Hangi istayon denk gelirse
1994-2014 Shell (Sorunsuz)
2014-2016 Total Excellium diesel (Sorunsuz)
2016> Total 95' Excellium  (Sorunsuz)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ankara kullanıcıları için Eskişehir yolu MTA karşısındaki Akaryakıt panayır alanında (BP, SHELL,TOTAL,OPET yanyana)

Total orada 25 er kuruş indirime devam ediyor. (Diesel 6,25)

2. Kez dizel fulledim ordan ofsayt bı durum yok dfp opetten daha önceki yakıt alışlarıyla aynı sıklıkta devreye giriyor tüketim aynı gibi 

@Savatage  ankarada totalin kendi istasyonu Acity avmnin hemen ilerisinde istanbul yolundaki hocam , sizin aldiginiz yeri bende gordum ancak orasi eski damla petrol diye dusunup almadim.

@Savatage  ankarada totalin kendi istasyonu Acity avmnin hemen ilerisinde istanbul yolundaki hocam , sizin aldiginiz yeri bende gordum ancak orasi eski damla petrol diye dusunup almadim.
En son depoyu 13-14 gün önce bahsettiğim totalden doldurdum durum aşağıdaki gibi. (Yakıt sorunsuz gibi TDI/dizel)

950+160=1110 km menzil hesabı ortada.

Ama bir gün 16 jantla + pompa attıktan sonra +5 litre daha yakıt alıp 1300 menzil görmek isterim

IMG_20190428_122618.jpg

@Savatage maşallah hocam , bende istanbul yolu uzerindeki istasyonlari denedim shell opet biraz ileride bp , total kesinlikle menzil acisindan en iyisi ve motor sesi olarakta shelle beraber en iyisi. Sonuc olarak 4-5 aydir baska yerden almiyorum , uzun yola gidecegim zaman dahi buradan fulleyip gidiyorum. Gecen 23 nisanda gunubirlik abanta gittik 5.2 ile gidip donduk yokus ve kalabalik olmasina ragmen

@Savatage dpf temizliği kaç km bir devreye giriyor bir de aracınız kaç km de öğrenebilir miyim ?

Ankara kullanıcıları için Eskişehir yolu MTA karşısındaki Akaryakıt panayır alanında (BP, SHELL,TOTAL,OPET yanyana)

Total orada 25 er kuruş indirime devam ediyor. (Diesel 6,25)

2. Kez dizel fulledim ordan ofsayt bı durum yok dfp opetten daha önceki yakıt alışlarıyla aynı sıklıkta devreye giriyor tüketim aynı gibi 
Bizim burada da bir Total bayi var, diğer bayilerden farklı olarak %5 indirimli olmak üzere güncel tutarla 6,13'ten aldım (İstanbul) geçen gün. Uzun zamandır buradan fullüyorum sürekli, gayet iyi gibi hocam. Opet'e felan gidip litrede 25-30 kuruş fazla vermekten iyidir. 

Geri
Üst Alt