YAKITI NEREDEN ALIYORSUNUZ?

Yakıtı nereden alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    204

Cibuti

Üye
İsim
'
Arkadaşlar merhaba;

Yakıtı nereden alıyoruz forum olarak, bunu saptamak için küçük bi anket yapmak istedim.  Ankete katılırsanız sevinirim.

EDIT: DİĞER seçeneğini işaretleyen arkadaşlar yorum olarak nereden aldıklarını yazarlarsa seviniriz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Shell V-Power Nitro Benzin alıyorum. Yakınımda son durakta var Shell Ümraniye

Sent from my iPhone using Tapatalk

@kemalserkan Bi depoyla kaç km gidiyorsunuz hocam? Tsi motor için V-Power Nitro nasıl memnun musunuz?

@kemalserkan Bi depoyla kaç km gidiyorsunuz hocam? Tsi motor için V-Power Nitro nasıl memnun musunuz?
Şöyle söyleyeyim. 1.2 tsi leon vardı onunla 600-700 km gidiyordum.
Şu an Golf 1.4 tsi var ve anca bir hafta oldu alalı. Birşey söylemek zor.

Ben bp den ultimate alıyorum bir depo ile en az 800km gidiyorum. Genelde 850km de bitiyor. Ama 900km gördüğümde oldu.
Aracım 1.4 tsi manuel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@MSEBen opetten alıyorum, 1.2 tsi ile 850-900 km gidiyorum ben de. Benimki çok yakıyor o zaman :)  Bu arada en üstteki ankete katılır mısınız?

Hangisine denk gelirsem ondan alıyorum, Total, Shell, BP, Opet, PO bu 5'i dışında bir yerden almıyorum. 

Benimki 1500km de , opetten alıyorum. İlk depom 650km de bitti , ikinci 600 de , şu anda yarım depodayım.

Ben bu konuda baya bi takıntılıyım sanırım. Aracı alalı 11 ay oldu, hep aynı Opet ten aldm.. hatta hep aynı pompadan :)

Vay be. Benim araç 8000 km de. Opetten alıyorum. Tam depo 500 km götürüyor şehir içi. Hatta bazen 450 km oluyor. Bu ay deneyecektim bende bunu. Bugün fulledim Opetten, bakalım ne kadar götürecek. Bitince shellden fulleyip onu deneyeceğim. Sonuçları yazarım. 

Shell V-Power Nitro Benzin alıyorum. Yakınımda son durakta var Shell Ümraniye

Hocam yanılmıyorsam shell nitro 97 oktan ve üretici kesinlikle tavsiye edilmez diyor yanılıyorsam düzeltin

Eskiden hep shell alırdım 1 gr başka yakıt almazdım yolda kalmışlığım var:) şimdi kampanya hangisinde ise tabi yine bilindik shell opet bp po vs.. bonus ile yüzde 10/20 arası indirim oluyor

@Cibuti

Değerli Hocam

Ellerinize sağlık

benzin ve dizel yakıt kaliteleri aynı markada bile farklı olabiliyor.

Yanıltıcı olmaması için her bir seçeneğin benzin ve dizel için iki ayrı seçeneği olsa nasıl olur?

Geri
Üst Alt