6.5" Çinli Medya Cihazı Alacakların Dikkatine!

@CemK Aracımda dynaudio olmadığı için orjinali ile 6.5" çinli ve 9"lik android'in ses kalitesinin kötü olduğunu söylemem mümkün değil, hatta 4k videolarda 9"lik cihazın sesi daha iyi bence

Arkadaşlar merhaba, ben de 1 hafta önce 2015 model 1.2 tsi dsg comfortline golf alarak aranıza katıldım. Ender elektronikteki composition colour cihazını taktırmayı düşünüyorum.

İlk mesajda yazılan "-Araç Durumu ekranı yok.(Golf resmi olan,  araç hakkında bilgi veren ekran.)" bu madde kafamı karıştırdı açıkçası. 

Çok bilmediğimden sormak istedim, bu ekran Car tuşuna bastığımızda gelen ekran mı? Şu an satılan cihazlarda bu sorun var mı? Eğer varsa çok hayati bir şey midir bu ekranın olmaması?

Merhaba midline plus aracıma Çin'den bir teyp aldım 6.5 mib 5GG035280B ancak tuşlar çalışıyor ama geri görüş kamerası için kodlamaya yapılmıyor dedi eleman hiç menünün görünmediğini söyledi. Acaba nasıl çözebilirim bu sorunu

Donanım HW027

yazılım SW0210

Bluetooth: d450

Merhaba,

@zulalyol hocamdan aldığım 6.5" lik mirrorlinkli cihazi dün yine sagolsun yardimlari ve uzaktan kodlamasi ile kendim taktim.

Geri gorus kamerasi icin cumartesini bekliyicem veya bursada bir yere yaptiracagim uygun fiyata varsa tabi.tuning 16 ile gorusecegim oncelikle. ama yardımcı olacak bir arkadas var ise sonrasında bir yemekle hakkını vermeye calısırım :)

Gorsellerde paylastigim gibi mfa ekranindaki ses sekmesinde bilgi yazmiyor artık. 

Xiaomi mi 9t telefonla MirrorLink desteklenmiyor.(gelistirici seceneklerinden usb hata ayıklama ve usb yuklemeyi acıp denedim yine olmadı)

Radyo logoları yok , sarki calarken ileri geri yapilmıyor, sarkı karısık cal veya tekrarla ozellikleri calısmıyor.

Bunlarin cozumleri varmi acaba bizim bilmedigimiz.

IMG_20200129_091344.jpg

IMG_20200129_080833.jpg

IMG_20200129_080559.jpg

Screenshot_2020-01-29-09-46-24-617_com.miui.videoplayer.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mea
Merhaba,
[mention=9803]zulalyol[/mention] hocamdan aldığım 6.5" lik mirrorlinkli cihazi dün yine sagolsun yardimlari ve uzaktan kodlamasi ile kendim taktim.
Geri gorus kamerasi icin cumartesini bekliyicem veya bursada bir yere yaptiracagim uygun fiyata varsa tabi.tuning 16 ile gorusecegim oncelikle. ama yardımcı olacak bir arkadas var ise sonrasında bir yemekle hakkını vermeye calısırım [emoji4]
Gorsellerde paylastigim gibi mfa ekranindaki ses sekmesinde bilgi yazmiyor artık. 
Xiaomi mi 9t telefonla MirrorLink desteklenmiyor.(gelistirici seceneklerinden usb hata ayıklama ve usb yuklemeyi acıp denedim yine olmadı)
Radyo logoları yok , sarki calarken ileri geri yapilmıyor, sarkı karısık cal veya tekrarla ozellikleri calısmıyor.
Bunlarin cozumleri varmi acaba bizim bilmedigimiz.
/monthly_2020_01/IMG_20200129_091344.thumb.jpg.70fa6e993814063395e8741146059703.jpg
/monthly_2020_01/IMG_20200129_080833.thumb.jpg.19c190f14e0599299e9ac229aecc7d8c.jpg
/monthly_2020_01/IMG_20200129_080559.thumb.jpg.8510a974fa820fe5a7a6ed53c5e49e80.jpg
/monthly_2020_01/Screenshot_2020-01-29-09-46-24-617_com_miui.videoplayer.thumb.jpg.f5eac53bb62754c511befa97cc63e529.jpg
Ne yazıkki bi çözümü yok. Sd karttan şaekı açarsanız ileri geri alması çalışıyor ama BT den çalışmıyor. Bende karışık çal ve tekrarla özellikleri çalışıyor ama cihaz iphone uygulama spotify belki onlarlada alakalı olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende mirrorlink cihazı almıştım ilk acele edip de alanlardanım. Mirrorlink cihazına hiçbir şekilde android auto - apple carplay güncellenme imkanı yok değil mi ? 

Bir hevesle cihaz ekranını büyütmüş olduk ama başka bir işe yaramadı.

6c polo aldım aracımda Bluetooth yok Türkiye’de bu multimedyadan satan varsa alabilirim . Elinde olan varsa mesaj atarsa sevinirim .

arkadaşlar bende 2015 golfte kullanılan orjinal 6,5  Composition Media var..belki duymuşsunuzdur bu ünitelerde usb takılı  mp3 dinlerken herhangi bir tuşa basmadan radyoya geçişler oluyor ..olay sıklığı bazen haftada bir bazen günde 2-3 kere..hatta bu sorun için serviste firmware bile yüklendi ama düzelmedi..bu ekranlarda da aynı sorun oluyor mu? nasıl gideririz belki yeni firmware çıkmıştır ama nasıl buluruz oda ayrı konu ...eski comp ekrandaki sorunlar bu ekranda giderildi mi acaba..

Google da dönüp dolaşırken yine buraya geldim. Denk gelmişken de baştan sona tekrar okudum.

İlk üyelik zamanlarımda ve daha sonra her zaman yardımcı olan @forjust1day Tuna abiyi gördüm.

@fcsrn Eren hocamız o dönemler çok aktifti onu yad ettim, sahi aylardır girmiyor foruma umarım iyidir.

@tuncer_2632 Hocam o dönemler bazı sorularınıza açıklayıcı cevaplar yazamamışım, onu farkettim.

arkadaşlar bende 2015 golfte kullanılan orjinal 6,5 Composition Media var..belki duymuşsunuzdur bu ünitelerde usb takılı mp3 dinlerken herhangi bir tuşa basmadan radyoya geçişler oluyor ..olay sıklığı bazen haftada bir bazen günde 2-3 kere..hatta bu sorun için serviste firmware bile yüklendi ama düzelmedi..bu ekranlarda da aynı sorun oluyor mu? nasıl gideririz belki yeni firmware çıkmıştır ama nasıl buluruz oda ayrı konu ...eski comp ekrandaki sorunlar bu ekranda giderildi mi acaba..

3 yıl sonra cevap yazmış olacağım ama, bu 6,5" Çinli mediada öyle bir fm radyoya zoraki geçiş vb sorun yaşamadım hocam, yaklaşık 5 yıldır kullanıyoruz 😊

sizin dediğiniz durumu şu şekilde açıklayabilirim, usb bağlantısı koptuğunda otomatik olarak fm radyoya geçiyordur, yani usb soketinde yada usb belleğin soketinde problem vardır büyük ihtimalle, bu yüzden kronikleşen bir sorun olmak yerine özel bir problem gibi duruyor.

O kadar eksikliğine rağmen nasıl ilaç gibi gelmişti bu media ekranı o zamanlar biz Golf 7 kullanıcılarına 😊 hala da kullanıyoruz bir çoğumuz.

İlk satın almamda bir satıcı yanlış ürün göndermişti yerine oturmuyordu ekran, sanırım benden başkasının başına gelmedi bu olay ...

Bi hevesle söktüm taktım ürün çalışıyor ancak golf 7 uyumlu değil. Fiziksel olarak yerleşmiyor. arkasındaki uzun çıkıntılı kısım bizimkilerde aşağıda bu üründeyse yukarıda. Satıcıya yazdım bakalım ne olacak. Siz de alırken dikkat edin@Kysr038

Ekli dosyayı görüntüle 14822

Ekli dosyayı görüntüle 14823

2. defa satın almak zorunda kalmıştım, onda da yüzüm gülmemişti; aidu auto patrick efendi türkçe yüklemeden göndermişti 😭

Geri
Üst Alt