6.5" Çinli Medya Cihazı Alacakların Dikkatine!

@ncth aldığınızbu ürünün linkini atabilir misiniz hocam size zahmet?

[mention=4199]ncth[/mention] aldığınızbu ürünün linkini atabilir misiniz hocam size zahmet?
https://tr.aliexpress.com/item/VW-Golf-7-MK7-VII-Passat-I-in-AIDUAUTO-B8-6-5-MIB-Radyo-Sistemi-Destek/32866160318.html?dp=7a62eaf9c88f95e5d88c1868d6899b03⁡=240682&cv=47843&afref=http%3A%2F%2Fwww.golftutkusu.com%2Ftopic%2F2982-65-%25C3%25A7inli-medya-cihaz%25C4%25B1-alacaklar%25C4%25B1n-dikkatine%2F%3Fpage%3D2&mall_affr=pr3&aff_platform=aaf&cpt=1525333469290&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=89196d5334e04438b0ae2af379e76315-1525333469290-00080-VnYZvQVf&terminal_id=6a38b0654cb14e51bd1f5e309b29e82c

Linki burada hocam. 2013 model 1.2 Tsı Comfortline. Aracımin orjinalinde sd karttan başka bir bağlantısı olmayan 5 inç medya vardı. Aldığım ürünle beraber usb, bluetooth ve mirorlink aktif olarak kullanabiliyorum. Yakında geri görüş kamerasını da bağlamayı düşünüyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen hocam bende de 5 inç medya var, bu çok işime yarar teşekkür ederim. Kaç günde geldi peki ürün?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam hayırlı olsun,Apple ürünleri cihaza bağlanabiliyormu ?

Patrick adlı satıcıdan 14 mayısta aldığım Ürün bugün 23 mayısta geldi, montajını yaptım güzelce çalışıyor.

Ancak ne şanssız bir insan olduğumu tekrar tekrar gördüm. (daha önce de bildiğiniz gibi başka bir satıcıdan nispeten daha uyguna aldığım ürün aracıma uymamıştı) 

Bu sefer Özellikle forumun bildiği satıcıdan ilanında Turkish versiyon yazılı 15 dolar fiyat farkı olan seçeneği işaretleyip ödememe rağmen cihaz İngilizce menülü geldi. Türkçe yüklemeyi unutmuş. Yazdım bakalım cevap verecek mi. 

Buna da şükür 1 aydır çerçeve sökük geziyordum. Sonunda kurtuldum derdinden

20180523_145602.jpg

20180523_145556.jpg

Patrick adlı satıcıdan 14 mayısta aldığım Ürün bugün 23 mayısta geldi, montajını yaptım güzelce çalışıyor.

Ancak ne şanssız bir insan olduğumu tekrar tekrar gördüm. (daha önce de bildiğiniz gibi başka bir satıcıdan nispeten daha uyguna aldığım ürün aracıma uymamıştı) 

Bu sefer Özellikle forumun bildiği satıcıdan ilanında Turkish versiyon yazılı 15 dolar fiyat farkı olan seçeneği işaretleyip ödememe rağmen cihaz İngilizce menülü geldi. Türkçe yüklemeyi unutmuş. Yazdım bakalım cevap verecek mi. 

Buna da şükür 1 aydır çerçeve sökük geziyordum. Sonunda kurtuldum derdinden
Hocam öncelikle cihaz hayırlı olsun. Umarım Türkçe dil işini de kısa zamanda çözersiniz. Sormak istediğim mirrorlink nasıl çalışıyor? Hangi cihazı bağlıyorsunuz, neleri kullanabiliyorsunuz? Youtube, Google Haritalar gibi uygulamalar yansıtılabiliyor mu? Özellikle hareket halinde Youtube çalışıyor mu?

Ben de almayı düşünüyorum da mirrorlink özelliklerini biraz detaylandırırsanız sevinirim.

Bir de UPS yerine normal kargo istesek olmuyor mu? 36 dolar yazmış kargoya, yazık günah. Bekleriz acelemiz yok. Dolar olmuş 4.80, niye verelim o kadar para.

@bcaksk hocam telefonumda mirrorlink özelliği yok o yüzden deneyemedim. 

İlerde telefon değiştireceğim zaman aradığım bir özellik olacak. 

Bir arkadaşta falan denk gelirse denemeyi planlıyorum. 

Kargo evet çok pahalı. Ama ucuz posta ile gelse hem zarar ziyan riski çok ve önümüz bayram yurtdışı gönderileri biraz sarkabilir. Bayramdan sonraya kalacaktır ve bütün gönderiler birikeceği için teslimi bayağı gecikebilir. 

Türkçe olayını Ankara İstanbula kargo ile gönderip 50 liraya yaptırmak gerekiyor. 25+25=50 lira da kargo ücreti derken +100lira masraf. Türkçeden vazgeçtim ben uğraşmaktan yoruldum çünkü. İngilizce kullanacağım. Çoğu şey bildiğimiz terimler zaten. 

Hocam peki car play mirrorlink aynı cihazda çalıyormu?

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu videoda dediğin olay görünüyor. Kim yapmışsa, foruma davet edelim de bize uygun bi fiyat versin, alalım biz de [emoji4]

150 TL [emoji23]

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar 2014 golf7 comfortline aracıma bu 6.5" den takmak istiyorum ancak hiçbir kodlama bilgim yok kodlamasızda çalışıyor mu? Park sensörü geri görüş kamera mevcut değil. Kendim takabilirim diye düşünüyorum ama almaya da çekiniyorum ne gibi sıkıntılar yaşarım? Teşekkürler.

Geri
Üst Alt