Kumanda pil zayıflama

benim araç 3 yaşını geçti pil yeni uyarı verdi geçen değiştirdim duracell ile. yedekteki için uyarı vermedi.

benim araç 3 yaşını geçti pil yeni uyarı verdi geçen değiştirdim duracell ile. yedekteki için uyarı vermedi.
2016 Model 1.4 aracımda, 2021 Aralık ayında anahtar pilini değiştirin uyarısı aldım ve o zaman Media Mark tan aldığım 2030 SKT olan duracell şimdi yine anahtar pilini değiştirin uyarısı verdi.

Orjinal GP idi 5 yıl gitmişti. Duracell 1 yıl gitti. Sanırım Duraceller artık çakma!

Şuan GP 2025 araştırıyorum değiştirmek için.

Herkese iyi günler.
Aracımın ünitesini değiştirdiğim için şuanda araçta daha önceki kullanıcısından kalma araç bilgileri mevcut bunları silmek ve değiştirmek istiyorum.
asistanlar kısmı full doluydu front asist dışında hepsini kaldırdık tek o kaldı.
Daha önce lastik basınç sistemi varmış bunu kaldırıp bunun yerine lastikler kısmında çıkan standart lastik basınç sistemini ekletmek istiyorum.
Şuanki ünite navigasyonlu olduğu için mfa ekranına navigasyon bilgileri gelmiyor.
Son olarak araçtaki resmi değiştirmek istiyorum daha önce 7.5 highline resmi vardı şimdi golf 7 resmi gelmiş

Uniteyi aldiginiz kisi takarken kodlamasi lazim bu tur opsiyonlari. Ya da sizin eski unitenizin adaptasyonu komple aktarilir yenisine

2016 Model 1.4 aracımda, 2021 Aralık ayında anahtar pilini değiştirin uyarısı aldım ve o zaman Media Mark tan aldığım 2030 SKT olan duracell şimdi yine anahtar pilini değiştirin uyarısı verdi.

Orjinal GP idi 5 yıl gitmişti. Duracell 1 yıl gitti. Sanırım Duraceller artık çakma!

Şuan GP 2025 araştırıyorum değiştirmek için.
Buldum GP CR2025 Made in Japan

Daha önce alıp taktığım ve 1 yıl sonra uyarı veren Duracell Made in Chine imiş.

Bazı şeyleri yapmaya zamanımız kalmadı. Pazar günü tekrar aracı götüreceğim. Pla 3.0 montajıda yapacaz. Bunları yaptırmadan ön bilgi almak için sordum.
Peki diğer ünitenin bilgilerini şuanki üniteye aktarırsak mevcut ünitedeki spor ekran carplay, Android auto, mirror link kaybolurmu.@ekoman245

Son düzenleme:
Her kırtasiyede pil var 2032 olsun yeter konuyu abartmaya gerek yok 6 ayda da biter 1 yılda da

Abartmak ya da abartmamak evet altı üstü 9 liralık pil ama

Bir toparlamak gerekirse

Kalite+ uzun ömürde sıralama

1-GP
2-Panasonic
3-Duracell (ilk üce ayıp olmasın diye girsin hadi. Bi zamanlar iyi olabilir)

2025 ise 2025 takmak lazım bi beden büyük olsun dökümlü dursun bol kesim falan ? 2032 de ısrar etmem.

İlk pil zayıf uyarısı verdikten sonra +1 yıl daha rahat gidiyor. İste burayı abartmadan 1 yıl rahat rahat takıldım ben. (Arada acmama aracı görmeme yapmadı)

Benim araçta 3 aydır düşük pil uyarısı veriyor, pili çıkartıp ölçtüm 2,95V çıktı.
yaklaşaık 40-50 Metre mesafeden açıp kapıyor, rahat 1 yıl belki de daha fazla gider.
Çok takılmamak lazım. Ne zamanki 5-10 Metreden açmamaya başlar değiştirilir.

Ekli dosyalar

• A88DBE63-A56D-4AED-A2E5-90BA5E17310B.jpeg
    A88DBE63-A56D-4AED-A2E5-90BA5E17310B.jpeg
    223.3 KB · Görüntüleme: 13
  • 42EE3CD0-E015-4EC5-8440-BF70933BD333.jpeg
    42EE3CD0-E015-4EC5-8440-BF70933BD333.jpeg
    145.6 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Üst Alt