Cam Filmi önerileri

Bu gün ahmet de ön yan camlara film yaptırdım,ben hiç bir şey söylemedim ona bıraktım atr 35 yaptı direk renk uyumu güzel ...fiyat olarak 130 tl...fitili çıkarttı camı söktü öyle yaptı bilginize ,ama işçiliği çok temiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bugün bende air 80 uygulattım aracıma Adana oftuning de, sıcağı tutma açısından iyi olacağını düşünüyorum.

c052daecaded1913ce6fa2ff4ca514e4.jpg
c9fbfd5144bf9a9776084f181e561619.jpg
55bd207a4d9d0f5ad031c78dbeb59698.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah @enpisagor Dostum hayırlı olsun.Adana Sıcağına karşı koymada etkili olur inşallah  :'(

Maşallah @enpisagor Dostum hayırlı olsun.Adana Sıcağına karşı koymada etkili olur inşallah  :'(
Çok teşekkürler dostum, daha iyisi sizlerin olsun, ayrıca az da olsa rengi olduğu için hoş da bir görüntüsü oldu. Ilk izlenim süper az önce eve geldim, görüş de mükemmel.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Âmin@enpisagor dostum.Hımm o çok iyi oluyor dostum Can Tavanla uyumlu oluyor ☺Görüş de engellemiyor en kısa zamanda bende yaptıracam inşallah ☺

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selamlar, 3m logolu film ile logosuz arasında ne fark bilen varmı? arasında 150 tl fark var 5 cam için. bu kadar fark vermeye değer bir şeymi ?

@enpisagor Can hocam hayırlı olsun :)  Yogun istek üzerine air 80 getirdiler demek ? Belki ben de yaptırabilirim .

@enpisagor Can hocam hayırlı olsun [emoji4] Yogun istek üzerine air 80 getirdiler demek ? Belki ben de yaptırabilirim .
Evet getirmiş hocam 70 olan yok dedi bu sefer, herkes 80 soruyor sanırım, şimdilik iyi gibi memnunum. Isı kesmesi güzel :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Herkese Merhaba

Gruba yeni dahil oldum. Haftasonu cam filmi uygulaması düşünüyorum. Aracım comfortline olduğu için arka camlarda karartılmış cam yok. Mesajların çoğunda önlere 2 numara arka 3 cama 1 numara tercih edildiğini gördüm. Bunun sebebi nedir? Film uygulanmayan ön camdan gelen ışık sebebiyle, ön yan camlardaki film yetersiz kalacağı için mi önlere bir numara koyu film tercih ediliyor?

Herkese Merhaba

Gruba yeni dahil oldum. Haftasonu cam filmi uygulaması düşünüyorum. Aracım comfortline olduğu için arka camlarda karartılmış cam yok. Mesajların çoğunda önlere 2 numara arka 3 cama 1 numara tercih edildiğini gördüm. Bunun sebebi nedir? Film uygulanmayan ön camdan gelen ışık sebebiyle, ön yan camlardaki film yetersiz kalacağı için mi önlere bir numara koyu film tercih ediliyor?
Değerli Hocam;

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Önler ve arkalarda arasında farklı numara cam filmi uygulaması mevcut Highline'da geçerli.

Malumunuz  ve arka ve arka yan camlarda koyu renkli fabrikasyon camlar bulunduğu için önlere de cam filmi isteyen Highline donanımda Golf tutkunu dostlarımız farklı ton olmaması için önlere daha koyu arkalara da daha az koyu tonları tercih ediyorlar.

Herkese Merhaba

Ben bunun tam tersini tecih eden biriyim. Ön yanlar 1 arkalar 2. Nedeni ise tamamen güvelik. Yan aynaları ve yan yatakları karanlık ortamda daha rahat görmek için. ;)  tabi bir de polislerin çok dikkatini çekmemek için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Değerli Hocam;

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Önler ve arkalarda arasında farklı numara cam filmi uygulaması mevcut Highline'da geçerli.

Malumunuz  ve arka ve arka yan camlarda koyu renkli fabrikasyon camlar bulunduğu için önlere de cam filmi isteyen Highline donanımda Golf tutkunu dostlarımız farklı ton olmaması için önlere daha koyu arkalara da daha az koyu tonları tercih ediyorlar.

Ben bunun tam tersini tecih eden biriyim. Ön yanlar 1 arkalar 2. Nedeni ise tamamen güvelik. Yan aynaları ve yan yatakları karanlık ortamda daha rahat görmek için. ;)  tabi bir de polislerin çok dikkatini çekmemek için.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla dışarıdan aynı ton görünsün diye de o şekilde yaptıranlar var. Ben de önlere 2 arkalara 1 numara filmin polis çevirmeleri ve akşamları ön camlardaki görüş sorunu noktasında çekimser kalıyordum. O halde önlere 1 numara arkalara 2 numara tercih edeyim ki kafam rahat olsun.

Herkese kazasız belasız günler dilerim.

Geri
Üst Alt