Cam Filmi önerileri

@kimi-emd hocam herkes gibi ben de öyle düşünüyorum. Tek korkum çok alçak kalacak olması :)
Yok yusuf hocam alçak kalmaz araca sürekli 4 kişi binilmiyorsa sıkıntı olmaz binilse de bişey olmaz da ama  sana  yay lazım bu jantlara araç yay istiyo vallaha 

@driver_can Hocam ben öne llumar air 80 yaptırdım. Gece gündüz çok memnunum. Ancak üretici uygun bulmuyor. 

Yan camlara ise atr35 yaptırdım gayet iyi. Arka camda rezistan olduğu için film çektirmedim, perde setinin ilgili parçasını kullanıyorum.

Dün cam filmlerimizi hallettik:)Aracım hıghlıne olduğu için arka camlar karartmalı ön yan camlara arkalarla aynı tonda llumar gn serisi cam filmi çekildi en ön cama da atr35 çektirdim tam istediğim görüntüyü elde ettik.Ön cam için konuşuyorum dün yağmurdada kullandım hiçbir farkı yok filmsiz halinden resimlerde içindeki sıvı henüz kurumamıştı ayrıca canlı hali daha açık koyu çıkmış biraz.

Ekli dosyayı görüntüle 4266

Ekli dosyayı görüntüle 4265

Ekli dosyayı görüntüle 4264

@driver_can Adaşım Atr 35 ile ön cam daha koruyucu ve can tavan ile uyumu müthiş olmuş, ancak gece görüşte nasıl oldu? biraz fazla kararma durumu oldu mu? neden Air seri düşünmediniz. ben de Adana da yanan biri olarak ön cama düşündüm ancak , polislerin sıkıntı yapması nedeni ile yaptırmadım.

@driver_can Adaşım Atr 35 ile ön cam daha koruyucu ve can tavan ile uyumu müthiş olmuş, ancak gece görüşte nasıl oldu? biraz fazla kararma durumu oldu mu? neden Air seri düşünmediniz. ben de Adana da yanan biri olarak ön cama düşündüm ancak , polislerin sıkıntı yapması nedeni ile yaptırmadım.
Koruyuculuk olarak dün güneşte hiç siperliği indirme ihtiyacı duymadım.Gece görüşünde de dün yağmurda kullandım değişen birşey yoktu benim için açıkcası yanlar zaten gn olduğu için 1 numaradan bile bir tık açık oyüzden ön camda çok koyu durmuyor içerdeki kişiler seçiliyor.Air cam filmini de biliyorum fakat ben cam tavanla uyumlu olsun ve içerdeki kişiler hafif flu görünsün istiyorum.

@driver_can degerli hocam yanlardan memnun kalıcagnıza emiinim ama ön cama hiç yaptırmadıgım için amiin olamıyorum güle güle kullanın

@driver_can degerli hocam yanlardan memnun kalıcagnıza emiinim ama ön cama hiç yaptırmadıgım için amiin olamıyorum güle güle kullanın
Yan camlar önceki aracımda da aynı seri ve tondu.Ön cam da atr50 yaptırmıştım.İç döşeme bej olduğundan film olup olmadığı pek belli değildi.Bu sefer bir ton koyusu olan atr35 yaptırdım cam tavanla uyumlu olsun ve yanlar az bişey daha koyu dursun diye.Memnun kalmama gibi bir durumum olacağını sanmıyorum görüşte hiçbir problem teşkil etmiyor.Ki güneş kırıcılığı yüzüne faydası olduğunu düşünüyorum.Tercih meselesidir ama başkasına göre problem teşkil eder belki.Yanlış yönlendirmek istemem.Ben görüntüsünden çok memnunum 55 yaşında babam ustadır kendisi seyrantepe sanayide ayrıca o bile dün gördüğünde tam kıvamında olmış ton güle güle kullan dedi:)

Arkadaşlar merhabalar,

Aracımın arka camlarında %65 karartılmış cam var fabrika çıkış. Ön yan 2 cama da film yaptırmak istiyorum. Ziebart'ı aradım. 200 TL dediler. Ömür boyu garanti olacağını söylediler. Renk olarak da benzer olacağını söylediler. Bir de 3M'i aradım. Onlar da aynı şeyleri söyledi garanti ve renk konusunda ama fiyat olarak 100 TL dediler. 

Sizce ne yapmalıyım? Aradaki fark da az değil.

gece aydınlatmasız şehirdışı yollarda kullanacaksanız ön cama film tavsiye etmem. Çok güzel duruyor ama bu tarz yollarda görüşü kesinlikle düşürüyor. Benim eski aracımda tüm camlarda film vardı. Şehiriçi hiç sıkıntı yok ama uzun yolda bariz farkediliyordu. 

şimdi yine şeytan dürtüyor ama çektirmeyeceğim, belki sadece yan camlara çektiririm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@scorpion Hocam ön camda air 80 in gece görüşe negatif bir etkisini görmedim. Karanlık yollardaki sıkıntı var ama bu halojen far kaynaklı. 

@alper32

air80'i bilmiyorum hocam hiç uygulanmış araç görmedim. Benim ön camda atr serisi renkli film vardı açık ton. Bi-xenon farlara rağmen şehirlerarası aydınlatmasız yollarda rahatsız oluyordum şahsen. Otoban, ya da şehiriçi gibi ışıklı yollarda hiç sıkıntı çekmedim ama.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt