Makyajlı Golf Kasım’ı bekliyor

Mercedes A 180 deki gibi ön tanpon,arka tanpon,far ve stop grubunda ufak değişimler olacağını düşünüyorum.Kasa olarak 2018 sonlarına doğru Golf 8 in çıkacağını öngörüyorum.

Araçlarınızın keyfini çıkartın arkadaşlar.

İç mekanda hayalet gösterge standart mı olacak, bence hayır.

Dashboarddaki büyük medya standart mı olacak, bence hayır.

Yukarıdaki kırmızı renkteki aracın ön ızgara ve tampon çıtalarının standartta böyle olacağını sanmıyorum. Kareli birleşim noktaları r-line modellerinde göze çarpmaktadır. (CC Passat Golf)

Bu bir geçiş arası.

2018 MK8 

Açıkçası ilk planda 1.2 tsi yerine 1.0 tsi gelişi ve fotolarda olduğu gibi tamponlarda ufak değişimler olacağını ön görüyorum, arka led stopların nokta nokta olanı artık demode duruyordu, yeni audi benzeri şerit ledler çok yakışacaktır. 

ileri aşamada ise 1.4 tsi ve 1.6 tdi yerine 1.5 olan yeni üniteler gelecektir. bu durumda acaba biz yakında tarih olacak eski nesil sayılacak motorlu araçları değişmeli miyiz? ilk kez makyaj operasyonu geçiren golf de ne gibi iyileştirmeler olacak?

Nokta ledden şerit lede geçilirse uykularım kaçar :(

Bu kasayı alırken klasik göstergeli son modelini aldığımı tahmin ediyordum, problem yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.0 tsi motor gelecek. o zaman düşünülür.
3 silindir ve 12 valf olacak sanırım, ki bence kötü. Uzmanı değilimdir ama turbonun yükü daha da artacaktır. 

1.2 tsi 4 silindir ve 16 valf ile bana çok cazip gelmişti. İnşallah "1.5 tsi ACT manuel" diye bir seçenek olur bu arada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 silindir ve 12 valf olacak sanırım, ki bence kötü. Uzmanı değilimdir ama turbonun yükü daha da artacaktır. 

1.2 tsi 4 silindir ve 16 valf ile bana çok cazip gelmişti. İnşallah "1.5 tsi ACT manuel" diye bir seçenek olur bu arada.
1.5 act de manuel olursa satışları daha da atacaktır bence. 

3 silindirlerin sesi fena olmuyor ama önemli olan çekiş, bir arkadaş(motor ustası) 301 dizel için "3 silindirli olduğu için yokuşlarda felan bayılma oluyor" demişti. Umarım bu motorda olmaz öyle sıkıntılar.

1.5 act de manuel olursa satışları daha da atacaktır bence. 

3 silindirlerin sesi fena olmuyor ama önemli olan çekiş, bir arkadaş(motor ustası) 301 dizel için "3 silindirli olduğu için yokuşlarda felan bayılma oluyor" demişti. Umarım bu motorda olmaz öyle sıkıntılar.
bişey olmaz merak etme erencim. avrupada olan bir motor sadece bize geç geliyor. 

Yanlız aracın arkadan görünüşü çok başarılı olmuş.. Eğer bu şekilde ise makyajlı kasası baya satacaktır. :)  

Yukardaki görsellerin, siyah beyaz olanlarını gördüm baya benziyor gördüklerim ile

videoda da görülen ile de aynı sayılır.

Polo'ya yapılan kozmetik dokunuşların benzeri olmuş. Hayalet gösterge dışında beni çok kendine çeken bir değişiklik değil. Onu da muhtemelen opsiyonel yaparlar.

arka led stoplar bizim mevcut araçlara uyumlu olabilir beğenirsek daha sonradan ek satışlarda alabiliriz aynı ilk çıkan ledsiz golfler gibi 

arka led stoplar bizim mevcut araçlara uyumlu olabilir beğenirsek daha sonradan ek satışlarda alabiliriz aynı ilk çıkan ledsiz golfler gibi 
Ben ihtimal vermiyorum, makyajda iç tasarımdan ziyade mutlaka boyut olarak değişecektir.

Arkadaşlar, gördüğüm kadarı ile arka stoplar ve ön farlar ve muhtemelen yeni tamponlar makyajsız kasa ile uyumlu olacaktır. Ana hatları korumuşlar. Stopların ve farların boyutları mevcut arabalarımızdakiler ile aynı duruyor.

Geri
Üst Alt