Makyajlı Golf Kasım’ı bekliyor

1-2 yıl daha bekleseydi iyiydi 

reklamı dönen gizemli görsel golf mü şimdi ? cc dediğimiz.

2 gün önce bayide satış temsilcisi ile biraz sohbet ettik. Makyaj ve motor güncellemesi ile ilgili bilgileri var, tarihleri ile ilgili hiç bir bilgileri yok. Eğer aceleniz yoksa bekleyin diyo. Şirket bu konuda hiç açıklama yapmıyor diyo tabi satış stratejisi.

Erste-Bilder-und-Infos-zum-Golf-7-Facelift-1200x800-c14a89017a50e1b2.jpg

Das-aendert-sich-beim-Golf-7-1200x800-66bec7742f569bd9.jpg

Das-aendert-sich-beim-Golf-7-1200x800-1e6dfd41e11691bf.jpg

Nedense su yeni medya sisteminin tasarimi bana cekici gelmedi :)  El hareketleri ile kontrol de olacakmis dostlar.

tüh kötü oldu bu 1 ay önce aldım aracımı daha :(

inşallah çok büyük bir değişiklik olmazda bizim kasa ya benzer yoksa çok üzülürüm 

@UĞUR_05 Hocam bende Agustos ta aldim aracimi, araciniz hayirli olsun kazasiz belasiz kullanin.   :)  Far grubu ve tampon disinda tasarimda bir degisiklik yok. En buyuk degisiklik media sistemi ve gostergeler. Gosterge digital olacak, media sistemi ise el hareketleri ile de kontrol edilebilecek.

@FurcHT Amin sizede kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah öyledir biraz rahatladım zaten digital gösterge navigasyon paketi ile olur şu anda navigasyonum yok zaten yeni kasa da olmazdı işime yaramıyor navigasyon yaramış olsaydı alırdım bu kasada da kasasıda mk 7 ye benzerse tadından yenmez vallaha saolunn

Direksiyon tasarımı değişmiyor değil mi arkadaşlar.

@crawley Hic sanmiyorum cunku yeni cikan Tiguan da dahi ayni direksiyon kullanildi.

Geri
Üst Alt