VCDS programı interface not found hatası(Çözüldü)

Firatt35

Katılımcı Üye

İsim
Fırat
Araç
Golf 2014
Merhaba arkadaşlar
İnternetten vagkablo satın aldım. Sürüm 23.3.1 cd si ile geldi fakat cd içi boş her hangi bir kurulum exe dosyası mevcut değil. Bende internetten bakınayım dedim. Sitesinden sürümü bulup indirdim. Kuruluma geçtim, kabloyu bağladım pc ye ve arabaya test aşamasına geçince şu hatayı verdi. Yardımcı olurmusunuz bu nedir? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_9096.jpeg
    IMG_9096.jpeg
    295.6 KB · Görüntüleme: 21

Sorunun çözümünü paylaştığınız için teşekkürler hocam. Herşey düzgün kurulmuş olsa da bu hatanın başka sebepleri de olabiliyor.

Forumdaki eski konularda farklı çözümler mevcut, yarın öbür gün sorunu yaşayan olursa bu ve diğer konulara da bakabilir.

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar
İnternetten vagkablo satın aldım. Sürüm 23.3.1 cd si ile geldi fakat cd içi boş her hangi bir kurulum exe dosyası mevcut değil. Bende internetten bakınayım dedim. Sitesinden sürümü bulup indirdim. Kuruluma geçtim, kabloyu bağladım pc ye ve arabaya test aşamasına geçince şu hatayı verdi. Yardımcı olurmusunuz bu nedir? Teşekkürler.
Linki benimle paylaşma imkanınız var mı ? Bende aynı problemi yaşıyorum. VCDSLoader’ı kurmam gerekiyor galiba ama ( VCDS’exe not found) hatasını veriyor. İndirme dosyasından kopyalayıp Yerel diskteki dosyasına yapıştırdım aynı problem devam ediyor

Upvote 0
Crack yapmadığınız için oluyor kurulumun yanında gelen dosyayı aynı şekilde klasöre kopyalamanız gerekli. Ve kopyaladığınız dosya ile başlatmalısınız diğer dosyayı açıyorsunuz muhtemelen.

Upvote 0
Linki benimle paylaşma imkanınız var mı ? Bende aynı problemi yaşıyorum. VCDSLoader’ı kurmam gerekiyor galiba ama ( VCDS’exe not found) hatasını veriyor. İndirme dosyasından kopyalayıp Yerel diskteki dosyasına yapıştırdım aynı problem devam ediyor
Kurulumu bitirdikten sonra. Kurulum dosyasındaki VCDSLoader dosyasını pc de kurulan klasörün içine yapıştırıp oradan açın. Kopyasınıda masaüstüne gönderebilirsiniz

Upvote 0
ÇOK İYİ OLUR AKŞAM 6'DAN SONRA MÜSAİT OLURSANIZ YAPALIM PC YANIMDA DEĞİL ŞUANDA.
İRTİBAT İÇİN NUMARA VEREYİM DAHA HIZLI İLETİŞİME GEÇEBİLİRİZ
0530 308 4854

Upvote 0
Sizdekinin versiyonu kaç? Kurulum yaparken kablo pc ye bağlı olacak. Bittikten sonra dediğim adımları uygularsanız sorun olmicaktır.

23.3.1 OLARAK ALDIM AMA CD'Yİ PCYE TAKAMADIĞIM İÇİN YÖNLENDİRDİKLERİ SİTEDEN 21.9'U DENEDİM

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-02-13 at 15.15.29.jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-13 at 15.15.29.jpeg
    194.5 KB · Görüntüleme: 3
Upvote 0

Geri
Üst Alt