Golf 7.5 mu yoksa Golf 8 mi

Multimedya da ne gibi eksisi var Golf8 in? Sanki daha renkli ve görselliği çok gibi geliyor bana. Kullanmadığım için sormak istedim.
Hocam 8 kasa geldiğinden beri en fazla tartışılan konu belki de.
Donma, gecikme gibi sorunları var ve yazılım güncelleme ile hiçbir şey değişmiyor. 7.5 daki(highline)ekran ve kalitenin yanına yaklasamayacak kadar kötü.

Hocam 8 kasa geldiğinden beri en fazla tartışılan konu belki de.
Donma, gecikme gibi sorunları var ve yazılım güncelleme ile hiçbir şey değişmiyor. 7.5 daki(highline)ekran ve kalitenin yanına yaklasamayacak kadar kötü.
Parça vs değiştiği halde oluyorsa sıkıntı valla. Keyif alamaz insan.

Makyajlı a3 de nisan/ mayıs deniyor.

Bunda da media yı huwai/reeder tablete çevirirlerse?

Tamam diycem bunlar tamamen aklını yitirdi saçmaladılar.
A3'te Golf'teki gibi bir ekran zor gibi duruyor. Mevcut ekran gömülü ve üzerine doğru klima menfezi var. Onu da geçip biraz daha sağa yerleşir mi diye baktığımda da konsolda değişiklik yapılması gerekir ancak pek zannetmiyorum.
Test sürüşlerinde de ön camdan herhangi bir ekran görünmüyor.

A3'te Golf'teki gibi bir ekran zor gibi duruyor. Mevcut ekran gömülü ve üzerine doğru klima menfezi var. Onu da geçip biraz daha sağa yerleşir mi diye baktığımda da konsolda değişiklik yapılması gerekir ancak pek zannetmiyorum.
Test sürüşlerinde de ön camdan herhangi bir ekran görünmüyor.
Evet Umarız yapmazlar böyle bi hata a3 de

Şu belgesel müzikli uzun mk8,5 GTİ videosundada

GTİ jantı böyle mi düdük olur !?? diyor insan

Söküp ,, Direk sarı sitede ilanlık jant (alıp kim takarsa artık) vw caddy ye iyi gider bu jant

Bundan kışlık jant bile olmaz

(2:21) arka stoplardaki animasyona da iyi sardırmışlar.

50 yıllık kareli pijama desenli gti döşemelerine veda etmişler (değişlik yapacaklar ya)

TAblet ekran ??tam Angry birds oynamalık

Evet Umarız yapmazlar böyle bi hata a3 de

Şu belgesel müzikli uzun mk8,5 GTİ videosundada

GTİ jantı böyle mi düdük olur !?? diyor insan

Söküp ,, Direk sarı sitede ilanlık jant (alıp kim takarsa artık) vw caddy ye iyi gider bu jant

Bundan kışlık jant bile olmaz

Jantlar burun farkıyla Giulia’dan sıyrılmış. Das Auto kaput amortisöründen sonra tasarımcılardan da kısmaya başlamış herhalde.

IMG_3267.jpeg

📷 @farukal

Fotoğraftaki ankara Çankaya 35bin km’de beyaz renkli 1210 istenen golf 7.5 Aralık 2022 den beridir ilanda duruyor. Ağır hasar kayıtlı. Bu ilan yüzünden diğer ilan sahipleri de ağır hasar kayıtlı adam 1210 istiyorsa benim ki de 1350+ eder diye düşünüyor. Son 2 ayda benim takip edebildiğim 3 tane 1.5 Highline satıldı. Eğer fiyatı 1200ün altına çekmişse ve hatası azsa ve sunroof varsa ancak o şekilde satılıyor diğerleri de ilanda kalmaya devam…

Fotoğraftaki ankara Çankaya 35bin km’de beyaz renkli 1210 istenen golf 7.5 Aralık 2022 den beridir ilanda duruyor. Ağır hasar kayıtlı. Bu ilan yüzünden diğer ilan sahipleri de ağır hasar kayıtlı adam 1210 istiyorsa benim ki de 1350+ eder diye düşünüyor. Son 2 ayda benim takip edebildiğim 3 tane 1.5 Highline satıldı. Eğer fiyatı 1200ün altına çekmişse ve hatası azsa ve sunroof varsa ancak o şekilde satılıyor diğerleri de ilanda kalmaya devam…
satıldığından emin misiniz
ilan süresinin bitmiş olma ihtimali de var
ama dediğinize katılıyorum. ben de araç bakarken saçma sapan fiyatlı araçlar ilanlarda oluyordu ve cevap da vermiyorlar. sadece piyasayı şişirmek için orada var gibi

bu arada yeni yenidir. oyum MK8' den yana

satıldığından emin misiniz
ilan süresinin bitmiş olma ihtimali de var
ama dediğinize katılıyorum. ben de araç bakarken saçma sapan fiyatlı araçlar ilanlarda oluyordu ve cevap da vermiyorlar. sadece piyasayı şişirmek için orada var gibi

bu arada yeni yenidir. oyum MK8' den yana
O ihtimal de var tabi ki ama satıldı dediğim ilanlar (eğer dümen yapmıyorsa) satıldı , opsiyonlandı vs yazılarak kapananlardan.

Benim kendi aracım

930-950 ediyor .(tdi manuel 2017 high) boya değisen yok sunroof yok

Yukardaki ağır hasarlı araç BOYAYSIZ DEGİSENSİZ HASAR KAYITSIZ OLSA? (2019 1.5 tsi sunroof var)

edeceği anca 1.140.000 lira

Hasar kayıtlı haliyle anca 980 eder .

Aralık 2022 den beri ilanda olan bu araç 30 şubatta satılır artık

Şubat 30 çekerse tabi !

Benim kendi aracım

930-950 ediyor .(tdi manuel 2017 high) boya değisen yok sunroof yok

Yukardaki ağır hasarlı araç BOYAYSIZ DEGİSENSİZ HASAR KAYITSIZ OLSA? (2019 1.5 tsi sunroof var)

edeceği anca 1.140.000 lira

Hasar kayıtlı haliyle anca 980 eder .

Aralık 2022 den beri ilanda olan bu araç 30 şubatta satılır artık

Şubat 30 çekerse tabi !
Keşke 1140 a veren olsa , takip ettiğim bir tane var sürekli fiyat artırıp indiriyor , en son 1230 civarındaydı. Kredi borcum olmasa fazla vermeyi bile göze alıp almak isterdim ama malum elim kolum bağlı 😅

Keşke 1140 a veren olsa , takip ettiğim bir tane var sürekli fiyat artırıp indiriyor , en son 1230 civarındaydı. Kredi borcum olmasa fazla vermeyi bile göze alıp almak isterdim ama malum elim kolum bağlı 😅

1.140 a vermedikleri için satamıyorlar.

İlanlar laf olsun diye teşhir de kalıyor o kadar.

Golf tutkusu alısveriş başlığında araçları için ilan acan forumdaşlara soralım

Yazdığım bu
Gercek müsteri alıcıların komik teklifleri bunlardı diyecekler

Hiçbiri aracını satamadı.

Geri
Üst Alt