Golf 7.5 mu yoksa Golf 8 mi

coreysekiz

Yeni Üye
İsim
Ali Fuat
Herkese iyi forumlar öncelikle
2 yıl kadar 2015 model 1.6 tdi golf highline kullanmış birisi olarak ,

2019-2020 model düşük kmli bir golf 1.5tsi 150ps 7.5 highline mı almalıyım yoksa
golf 8 1.5 ets style paket mi

Açıkçası yeni araç olarak teknoloji olarak golf 8 daha yeni olsa da , golf 7 deki ufakta olsa daha iyi ve kaliteli şeyleri daha çok seviyorum, benim gönlüm 7.5 fakat , golf 8 kullanicilarinin yorumlari benim için çok önemli.

Golf 7.5 1 sene, golf 8 6 ay kullandım. 7.5 her yönüyle bildiğimiz vw kalitesi, 8 ise hayal kırıklığı bana göre özellikle fren ve multimedia. Kalite tercih önceliği ise 7.5 bence.

Golf 8'in süspansiyon daha sert direksiyon daha hisli ,sürüş daha devirli ve sportif

1 hafta önce golf8 impression aldım onun öncesi 6 yıl golf 7 -7. 5 donanım ve motor çeşitleri kullandım her yönüyle kullanmaya doyamadığım araçlardı
Bir haftalık kullanımda hala alışamadım çok fazla elektronik ses sistemi hayal kırıklığı yalıtım olarak golf8 daha iyi yol tutuşu daha iyi
7 kasaya göre eksikleri evet çok ama pişman etmez arkadaşların dediği gibi her zaman yeni yenidir

Üst paket ve düşük km 7.5 alacağıma sıfır km düşük paket 8 tercih ederdim. Yeni baş ağrıtmaz acaba dedirtmez

Geri
Üst Alt