Golf 7.5 mu yoksa Golf 8 mi

Herkese iyi forumlar öncelikle
2 yıl kadar 2015 model 1.6 tdi golf highline kullanmış birisi olarak ,

2019-2020 model düşük kmli bir golf 1.5tsi 150ps 7.5 highline mı almalıyım yoksa
golf 8 1.5 ets style paket mi

Açıkçası yeni araç olarak teknoloji olarak golf 8 daha yeni olsa da , golf 7 deki ufakta olsa daha iyi ve kaliteli şeyleri daha çok seviyorum, benim gönlüm 7.5 fakat , golf 8 kullanicilarinin yorumlari benim için çok önemli.

Şuan 1.5 eTsi style fiyatlarıyla 1.5 tsi highline'nin aradaki fiyat farkının iki araç içinde hatasız emsal km de olmasıyla bi hesap yapacak olursak ikisinin arasında 30.000 gibi bir fark ya var ya yok . Kesinlikle eTsi mk8 tercihim olur

golf yerine 2 yaş küçük olsun audi a3 te olur trim sesi falan da olmaz

İlanlara bakıyorum 2019 tdi 15 bin km de. Km si düşük diye de kastırmışlar fiyatı. Madem arabaya az binecektiniz niye dizel aldınız diyesi geliyor adamın. Nasıl bir durum çok karmaşık.

İlanlara bakıyorum 2019 tdi 15 bin km de. Km si düşük diye de kastırmışlar fiyatı. Madem arabaya az binecektiniz niye dizel aldınız diyesi geliyor adamın. Nasıl bir durum çok karmaşık.

2024 - 2019 = 5

Araç kaç yaşında 5 !!!!

Bu tip 5 yaşındaki araçlar raporlu alınıp yatırım için 5 yıl bekletilen araçlardır.

Alırken ötv siz

Satarken ötv li

10 tane 2019 golf

Km ler yazıyor!!!

Sizce bunların 5 yıl kanuni rapor süresini doldurup ilana çıkma ihtimali nedir?

Screenshot_2024-01-26-23-19-00-938_com.sahibinden.jpgScreenshot_2024-01-26-23-19-14-928_com.sahibinden.jpg

Hiç aklıma gelmemişti çok mantıklı yoksa yılda 1000 km binmek için kimse araç almaz.
16 yıl astra G
Eldeki golfde 6 yıl bitti 7. yıla girdik.
Cok muhtemelki mk9 ultra baba kasayla gelsede ben alamıycam (bütçem olmayacak)

Aynı astra gibi 16 yıl bende kalacak bu golf

Tüm ömür boyunca 2 kere ötv kaptırdım bu devlete.

Yukardaki örneklemelere bakınca ben enayimiyim yaaa?? bir ötv daha kaptıracak kadar diyorum.

10 tane 2019 golf

Km ler yazıyor!!!

Sizce bunların 5 yıl kanuni rapor süresini doldurup ilana çıkma ihtimali nedir?

Ekli dosyayı görüntüle 72523Ekli dosyayı görüntüle 72524
Abi kesinlikle sana katılıyorum . Aynı tezgah ımpression golflerde de yoğun şekilde döndü ben şuan ki aracımın tescil işlemleri için yetkili satıcıya çok fazla gitmiştim . Satış temsilcisi taigo ve golfte ötv muafiyetli araç talebinin çok yoğun olduğunu belirtmişti

Abi kesinlikle sana katılıyorum . Aynı tezgah ımpression golflerde de yoğun şekilde döndü ben şuan ki aracımın tescil işlemleri için yetkili satıcıya çok fazla gitmiştim . Satış temsilcisi taigo ve golfte ötv muafiyetli araç talebinin çok yoğun olduğunu belirtmişti
Ötv engelliye/raporluya tamam kabul %0 olur

Ama engelliye %0 olduğu yerde
Engelsize %80 büyük adaletsizlik

Eee simdi diyelimki ötv ye seneye gecirdeler %110 oldu

Sonra bi kere daha %130

Bi daha %160 oldu (4 sene sonra varsayım)

Raporluya %0 da sabit kalırken

%160 nedir ??

Arttırıyorsan

Her iki tarafa da zam yap
Raporlu ötv %30
Raporsuza %110 olsun illa geçireceksen

Böbreği çalışmayan vatandaşa devlet babalık yapsın da

Böbreği düzgün çalışan adama da ceza vermesin.

Raporu illegal istismar eden tayfa zaten ayrı konu.
Kim istismar ettirtiyor o daha ayrı konu

Hayret “7,5 vs 8,5” konusundan önce bi alt versiyonu açılmış. :)

Daha genç olmasından dolayı mantık 8 dese de koltuğuna oturduktan sonra içime sinmeyen birçok şey olduktan sonra, kısaca keyif vermedikten sonra her yeri yeni olsa ne farkeder. Bu iki araç, eski hakiki Alman malı beyaz eşya ile yeni nesil Alman malı beyaz eşya gibi geliyor bana. Benim oyum şişirilmemiş fiyatlı 7,5’tan yana.

Geri
Üst Alt