2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

Orhan dedi:
hayırlısı bakalım hocam. nazar değmesin. :'(

bizde samsunda kar altında kaldık şu an. kar kapattı. müthiş kış var bu sene.
Teşekkür ederim benim askerlik sebebiyle mecburi bekleyiş olacak.Geçen kar yağdığında ben de çıkmadım otoparktan.

@driver_can Hocam hayırlı teskereler, Ankara'da bulunduğun süre boyunca ulaşabilirsiniz. Kafa dağıtmaya stres atmaya ne zaman dersen bir mesaj yeterli.

Evlat bugün 5.5 ay beklemek için yatışa geçti.Yıkadım kuruladım c2v3 yapıp branda serdim.Lastik havalarını 40 vurdum bekleyecek inmesin hava olsun içinde diye.Arada bir babam hareket etttirip marş basacak.Bugün Ankara'ya yolculuğum var 00.30da.Herkese selamlar geldiğimde kaldığımız yerden devam ederim hoşçakalın.
Can hocam hayırlı teskereler.., Allah size daha iyilerini nasip etsin., Baba arasıra 10-15 günde bir şöyle 4-5km dolaşmaya çıkartırsa hiç bişey olmaz

Can hocam şimdiden hayırlı tezkereler, yolun açık olsun.

Allah sana ve bütün vatan evlatlarımıza güç kuvvet versin.

hayırlı teskereler.golften ayrılık zor olur özletir kereta kendisini

Bilindiği üzere kısa dönem askerlik görevim için Ankara'Dayım şubat 1 den beri.Hava değişimi verildi bileğim burkuldu diye bu sayede İstanbul'a gelip sevdiklerime ve aileme kavuştum.Benim evlat bugün yazlık pabuçlarını taktı:)Cidden jant herşeymiş :)

IMG_3359.JPG

IMG_3383.JPG

IMG_3387.JPG

@driver_can Sanki hava değişimi arabaya daha çok yaramış Can hocam :) geçmiş olsun bu arada..

Geçmiş olsun Can.uyuyan dev uyanmış maşallah :)

Araba kendine geldi kesinlikle yeniden almış gibiyim:)
Hocam yanlış hatırlamıyorsam sizde çakmak girişine takılan 12v süpürge vardı., bu aralar böyle bir süpürgeye ihtiyacım var., sizin kullandığınızın markası-modeli ve çekiş gücünden memnun musunuz?

Hocam yanlış hatırlamıyorsam sizde çakmak girişine takılan 12v süpürge vardı., bu aralar böyle bir süpürgeye ihtiyacım var., sizin kullandığınızın markası-modeli ve çekiş gücünden memnun musunuz?
Evet black decker kullanıyorum çok çok memnunum.Bimden almıştım ara ara geliyor 99 liraydı 3-4 ay önce gelmişti en son.Netten de alabilirsiniz alışveriş sitelerinden.

bencede kurşun grisindense tungsten çok çok daha iyi bir renk iyi olmuş.güzel günlerde kullanın bişey sormak istiyorm arka camlar uyumlu olan film lumarın gn serisimi oluyor. birebir aynımı oluuor camlar?

Geri
Üst Alt