2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

@driver_can Hayırlı olsun Hocam. :)

Bende arka ayak aydınlatma düşünüyorum da montajı konusunda önlerden paralel hat çektiniz galiba. 

Hayırlısı olsun, arka ayak aydınlatma benim de aklımda var, arabanın arka kısmında bir ışık yok, ciddi manada kötü hissettiriyor. Zaten kapı üstlerinden çalmışsın bari iki ışıktan çalma ama netice ortada. Tam olarak nasıl bir yol izlediniz arka ayak aydınlatma için? 
Önlerden paralel cekıldı evet onler kısılınca arkalarda aynı sekılde ayarlanabılıyor.

@driver_can

Güzel günlerde kullanın değerli Hocam 

Ne kadara mâl olduğunu sakıncası yoksa öğrenebilir miyim?
4300 cıhaza verdım cracklı tak çalıştır cıhazdı arka gerı görüşe de 950 verdım forumdan bı arkadaşımızdan aldım.Montaj kodlama da 200-250 cıvarı bısey tuttu o kısmı bıraz karışık oldu önce ınterface kamera falan takıldı.

App connect çalıştırmak için bugün USB'yi de değiştirdim bağlantıyı yaptım ve discover proda çalıştı.

IMG_4151.JPG

Dün biraz maslakta sevdiğim birkaç esnaf abimizi dolaştım vakit geçirdik.Biraz temizlik sonrada otoparka gelip birkaç foto çektim.Cam filmlerimiz de açıktı yanlar onlar arkalar llumar 35 ön yanlar 20 yapılıp tonu dengelendi Tanzer abide.

IMG_4700.JPG

IMG_4706.JPG

IMG_4723.JPG

aGv0JB.jpg

bu da atamız:)

mkb5l2.jpg

Hayirli Olsun hocam.Masallah 10 numara 5 yıldız bir media sistemi kurmuşsunuz.

Selamlar bnm siparişim şu an gemiye yükleme aşamasındaymış ne zaman bayide olur bilen varmı tahmini

Selamlar bnm siparişim şu an gemiye yükleme aşamasındaymış ne zaman bayide olur bilen varmı tahmini
Sorularınızın bütün cevaplarını burada bulabilirsiniz..,

@driver_can kardeşim filmler çok güzel olmuş listeme yazdım arka karartmalı camlara llumar atr20 ön yanlara llumar atr35 mi uyguladın ?

Geri
Üst Alt