2. El Olarak Almış Olduğum Aracım Hakkında Birkaç Soru

Merhabalar hocam,Aslında olabilir. Üçevlerin orda yeni bir yer var vatan yıkama diye. Orada buluşup arabaları yıkayabiliriz, aynı zamanda da 1-2 kodlama yapabiliriz [emoji4]

Birşey daha sormak istiyorum. Ekranda benzin azalınca 50 km menzil kaldı falan diye gösteriyor ya o değerler tam olarak net mi? Yani o sıfıra düşünce benzin tamamen biter mi?
Biliyorum hocam aşağı yukarı her gün vatan'dayız zaten :) Numaranızı mesaj atın bana gittiğimde ararım sizi gelirseniz hallederiz. Ek yakıt olayından bahsediyorsunuz net gösteriyor diyemem çünkü beşer beşer olarak düiüyor yani 17 litre boş yer varken daha azda fazlada gösterebilir ama her şeyi açarız sorun yok :)

@emany Öncelikle hoşgeldiniz , Bursa'dan birilerini görmek beni sevindirdi , Kısmetse birgün hep beraber toplanır birşeyler içeriz Gökhan kardeşimde bizim vag olayını halleder [emoji4]
Sizide bekleriz hocam numaralarınızı mesaj atmanız yeterli :)

@Gökhan Bilgin Biri Bursa dediyse bende varım bekleyenler kervanındayım tabikide 20 günüm kaldı kavuşmama üç evlerin ordaki yıkamacı benim mahalle arkadaşım ayrıyetten buluşma orda olursa sizin golfleri görmek sizlerle tanışmak nasip olur hem.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Gökhan Bilgin Biri Bursa dediyse bende varım bekleyenler kervanındayım tabikide 20 günüm kaldı kavuşmama üç evlerin ordaki yıkamacı benim mahalle arkadaşım ayrıyetten buluşma orda olursa sizin golfleri görmek sizlerle tanışmak nasip olur hem.
Hocam müsait olduğumuz bir zaman vatanda buluşacağız. Gökhan arkadaşımız da gelecek. Tanışmış oluruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@emanysorun deil bana vatan 5 dakika zaten özelden numarayı atıyım ben 

bende varım :)  buluşma olursa gelirim.beşevlerde oturuyorum özelden numara atabilirim.

@vwolverine

Hocam bana özelden atarsanız numaranızı iyi olur. Bir ara haberleşip buluşuruz.

Dün akşam çalı yolundaki vatan oto yıkamadaydım. Leoncular, mini coopercılar, şahinciler hepsi ayrı ayrı toplanmış. Hoş bir görüntü vardı :)

Leoncular bizdik yine görüşemedik :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Gökhan Bilgin

Hadi ya :)  Ben de 21.30 gibi gidince geç oldu, aramayayım dedim şansa bak :)  

Cumartesi düşük bir ihtimal ama önümüzdeki hafta olabilir

Geri
Üst Alt