2. El Olarak Almış Olduğum Aracım Hakkında Birkaç Soru

hocam aracınız hayırlı olsun Golf Tutkusu'na hoşgeldiniz. :)

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Bu forumun nasıl yardımsever olduğunu içine girdiğimde daha çok anladım. Şimdi ki ilk işim ön panjur için krom çıta ve pleksi almak olacak :)

@emany hocam app alırsanız mühürlü olsun sonra polis amçalar sıkıntı çıkartmasın eger mühürsüz alırsanız ve şoförler odasında yetkili tanıdığınız var ise Ordada app ye mühür vuruyorlar ama mühürlü olsada sıkıntı çıkaran memurlar olabiliyor 

@emany hayirli olsun gule gule kullanin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ansolak

Teşekkürler :)

@ahdngr

App yaptırmayacağım, sadece pleksi yaptıracağım :)  

@emany arkadaşlar benden önce cevap vermiş yine :) İçiniz rahat olsun bozulsa bile geri alınır. Şimdiye kadar bozuk kalan görmedim ;)

Mesleğiniz gereği hiç zorluk çekmezsiniz. Sadece kadran selamlama ile çıktığınız yolda neler kodlayacaksınız neler...

@emany arkadaşlar benden önce cevap vermiş yine [emoji4] İçiniz rahat olsun bozulsa bile geri alınır. Şimdiye kadar bozuk kalan görmedim [emoji6]Mesleğiniz gereği hiç zorluk çekmezsiniz. Sadece kadran selamlama ile çıktığınız yolda neler kodlayacaksınız neler...
Kabloyu almak için bir link var mı :)

Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun. Fotoğraf atma imkanınız varsa aracı görürdük ?

aracınız hayırlı olsun hocam :)  Seçiminiz doğru olmuş  Golf den yana. Forumda aradığınız tüm cevapların cevabı vardır. Hoşgeldiniz bu besile ile. Kazasız belasız kullnmanız dileğiyle :)  

Golf'e her oturduğunuzda ve Seat Leon FR'ları her gördüğünüzde iyi ki ve keşkeyi bol bol kullanacaksınz :)

Golf bir tarz. 

Bursa'da ben varım düşünürseniz ben açarım özellikleri :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhabalar hocam,

Aslında olabilir. Üçevlerin orda yeni bir yer var vatan yıkama diye. Orada buluşup arabaları yıkayabiliriz, aynı zamanda da 1-2 kodlama yapabiliriz :)

Birşey daha sormak istiyorum. Ekranda benzin azalınca 50 km menzil kaldı falan diye gösteriyor ya o değerler tam olarak net mi? Yani o sıfıra düşünce benzin tamamen biter mi?

Merhabalar hocam,

Aslında olabilir. Üçevlerin orda yeni bir yer var vatan yıkama diye. Orada buluşup arabaları yıkayabiliriz, aynı zamanda da 1-2 kodlama yapabiliriz :)

Birşey daha sormak istiyorum. Ekranda benzin azalınca 50 km menzil kaldı falan diye gösteriyor ya o değerler tam olarak net mi? Yani o sıfıra düşünce benzin tamamen biter mi?
@emany Öncelikle hoşgeldiniz , Bursa'dan birilerini görmek beni sevindirdi , Kısmetse birgün hep beraber toplanır birşeyler içeriz Gökhan kardeşimde bizim vag olayını halleder :)

Geri
Üst Alt