2. El Olarak Almış Olduğum Aracım Hakkında Birkaç Soru

Tabi abi kolay bir yer anadolu hastanesinin arka caddesinde egemen cam filmi ismail abiye selamımı söylerseniz ( vagcomcu derseniz ) fiyatta yardımcı olur 3m film var kendisinde başka markalarda var aralarındaki farklarıda anlatır işini severek özenle yapan bir abimiz kendisi biz hepimiz ona yaptırıyoruz leoncular olarak soranlarada yardımcı oluyoruz aklınızda olsun :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Gökhan Bilgin

Benim için fiyat alabilir misin Gökhan? Ön yan camlara yapılacak sadece 2 cama. Arka camlar %65 karartılmış renkli cam. Aynı renk tonlarında olmasını istiyorum. Müsait olursan cumartesi gidebiliriz.

@DoğanARABACI

Hocam müsait olursanız cumartesi beraber gidip yaptırabiliriz, hem tanışmış oluruz.

@Gökhan BilginBenim için fiyat alabilir misin Gökhan? Ön yan camlara yapılacak sadece 2 cama. Arka camlar %65 karartılmış renkli cam. Aynı renk tonlarında olmasını istiyorum. Müsait olursan cumartesi gidebiliriz.

@DoğanARABACI

Hocam müsait olursanız cumartesi beraber gidip yaptırabiliriz, hem tanışmış oluruz.
Abi gidip görüşmeniz lazım farklı markalarda farklı tonlar var biz komple yaptırıyoruz global marka ön cam dahil 250 liraya yaptırıyoruz arka camlarda uv filtresi yok malum güneşi kesmek için

@Gökhan Bilgin

Ben de 3M'den 100 TL fiyat aldım. Uv filtresi nasıl yok anlamadım.

@Gökhan BilginBen de 3M'den 100 TL fiyat aldım. Uv filtresi nasıl yok anlamadım.
Arka camlar orjinal karartmalı ama uv filtresi yok önlere yaptıracaklarında var o yüzden komple çektirmek daha iyi diyorum

@Gökhan Bilgin

Anladım, komple yaptırmayacağım. Sadece ön yan camlara. Senin bu tanıdığın telefon numarası var mı ?

@Gökhan Bilgin

Benim için fiyat alabilir misin Gökhan? Ön yan camlara yapılacak sadece 2 cama. Arka camlar %65 karartılmış renkli cam. Aynı renk tonlarında olmasını istiyorum. Müsait olursan cumartesi gidebiliriz.

@DoğanARABACI

Cumartesi yoğun bir şekilde işim var fakat , olur da kaçabilirsem haberleşiriz

@DoğanARABACIayın 20 sine kadar ben cross motorla devam 20 sinden sonra golf le kısmetse beşevler tarafına kadar cıkamam camur lastikleri cok kayıyo vatan veya 3M olursa gelme şansım yüksek olur ? 

Geri
Üst Alt