Kimseye boşuna Alman tankı demezler!

Cok gecmis olsun, Allah beterinden korusun.

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaskoya işletmedim hocam. Oradaki hasar danışmanı, Antalya'da R olmadığı için, eksper bu far bu arabaya ait değil demezmiş daha doğrusu farketmezmiş. Serviste doğal olarak söktüğü parçanın aynı kodundan sipariş ediyormuş. Sıkıntı olmaz dediler. Sonuçta ekstra takılan bir aksesuar değil. Orjinal bir parçanın yerine takılmış başka bir Orjinal parça.
Başka bir forumdan geçmiş zaman replika gti tampon takılmıştı kaza yaptı kaza sonrası aynen dediğiniz gibi exper anlayamadığı içinmidir nedir orjinal gti tampon takılmıştı

Başka bir forumdan geçmiş zaman replika gti tampon takılmıştı kaza yaptı kaza sonrası aynen dediğiniz gibi exper anlayamadığı içinmidir nedir orjinal gti tampon takılmıştı
Hocam ben de farkını ödeyip R-line ya da direkt R tampona geçmeyi planlıyorum. Aslında biraz da fırsat oldu bu benim için.

Çok Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

One Life Live it.!!!

Hocam ben de farkını ödeyip R-line ya da direkt R tampona geçmeyi planlıyorum. Aslında biraz da fırsat oldu bu benim için.
İnşallah hocam farlarla birlikte çok güzel kombinasyon olur her şerde bir hayır vardır

@theGenius büyük geçmiş olsun canınız sağ olsun ama bu kazaya göre araca hiç bir şey olmamış denebilir RABBİM daha beterlerinden esirgesin.

Can kaybı olmasın mal tekrar yerine konur. Sizde birşey  olmamasına sevindim hocam.

Geçmiş olsun.

Gecmiş olsun hocam daha demin bi kazaya karıştık arkadaşın araçla anlıyorum bi araç güvenliginin ne oldugunu sonuçta can kaybı yok

image.jpeg

Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun. Kaza yapıp kendinde bişey olmayınca araca üzülüyor insan. Araba golf se üzüntü katmerleniyor.

@theGenius

Değerli Hüseyin Hocam 

İnanın ben de önermek üzereydim ama bu sıkıntılı anlarda yersiz olabileceğini düşünerek geri durdum.

Tam takım olacaktır...

Geçmiş olsun.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt