Kimseye boşuna Alman tankı demezler!

theGenius

Katılımcı Üye

İsim
Hüseyin SUBAŞI
Arkadaşlar söylenecek çok bir şey yok. Olayın üzernden 3 saat geçti daha. Bir anlık dalgınlık. Brodwaye yandan girmiş bulunduk. Araç alvine çekildi.

İlk incelemelerde sol far panjur ve tampon değişecek. Kaput ucundaki minik göçük için de burada bir ustam var o boyasız halledecek.

Brodway mi o artık pert.

Hasarı kafama takmıyorum metal olan hiç bir parça boya görmeyecek sonuçta.

Çok ilginç bir şekilde, Orjinal parça olduğu için kasko sol R farımı karşılıyor.

Gelişmeleri bildiririm. Herkese kazasız belasız sürüşler.

0c4fd792902723c4fefe5c7c2381d0c1.jpg

c1a27ca399b1b957bdf941030e6bcc47.jpg
bc70c88dff87498548fc99e653c0e863.jpg

510d08e5cb3b09418dff5079fe73f7f1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar söylenecek çok bir şey yok. Olayın üzernden 3 saat geçti daha. Bir anlık dalgınlık. Brodwaye yandan girmiş bulunduk. Araç alvine çekildi.

İlk incelemelerde sol far panjur ve tampon değişecek. Kaput ucundaki minik göçük için de burada bir ustam var o boyasız halledecek.

Brodway mi o artık pert.

Hasarı kafama takmıyorum metal olan hiç bir parça boya görmeyecek sonuçta.

Çok ilginç bir şekilde, Orjinal parça olduğu için kasko sol R farımı karşılıyor.

Gelişmeleri bildiririm. Herkese kazasız belasız sürüşler.

Hüseyin hocam Allah korumuş gecmiş olsun. Şok oldum gercekten. 

Tek gözüme çarpan şey sol çamurluk da sıkıntılı gibi. 

@theGenius

Hocam cok gecmis olsun. 2 parca boya 1 degisen mi olacak bu durumda?

R fari karsilasmasi cok iyi olmus. Cok ugrastiniz masraf ettiniz sonucta.

Birdaha yasanmamasi dilegi ile.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçmiş olsun hocam can kaybı olmaması sevindirici araba bir şekilde tamir edilir

Çok geçmiş olsun. Ama karşı tarafa sadece brodway olarak bakmasak içindeki insanlar ne durumda yaralı falan yoktur inşallah hani pert oldu dediniz ya ondan soruyorum.

Çok geçmiş olsun eskisinden bile iyi olur inşallah yakın zamanda...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Çamurluk sadece kasılma yapmış far sökülünce düzeldi. İç mekanizmada sadece sişecek suyu depom patladı ve panjurum patladı. Yaralı yok. Kontrolsüz kavşakta sağdan gelen bendim. Sanırım kusur karşıya çıkacak.

Orhan Hoca dedi:
kusur olmazsa sizde 2.el değer kaybını da isteyin karşı tarafın sigortasından.@theGenius
Tampon değiştiği için değer kaybı statüsüne girer mi bilmiyorum Orhan hocam. Benim bildiğim metal olan yüzeylerde değişim ya da boya olması gerekli. Onu da araştırayım.

Geçmiş olsun Dilek'leri için çok teşekkürler arkadaşlar. Hepinizin tekerine taş değmesin :)

Geçmiş olsun, son kazanız olur umarım.

Hocam çok çok geçmiş olsun. İnşallah bir daha böyle bir durum yaşamazsınız. Nazarlık olsun diyelim :)

Gecmis olsun hocam Allah beterinden saklasin

Geri
Üst Alt